CNN Prima News ubytování

ubytování

Výpis příspěvků ke štítku „ubytování“

MAPA: Velký přehled ubytování na Silvestra. Kde si užít poslední den v roce nejvýhodněji?

Řada lidí má silvestrovské oslavy spojené s odpočinkem po náročných vánočních svátcích. Odjíždějí proto ze svých domovů do hotelů či na různé dovolené. Redakce CNN Prima NEWS připravila výběr tříhvězdičkových pobytů podle nejlepšího hodnocení na webu Booking.com. Srovnání přitom zahrnuje všechna dostupná zařízení s nejméně pěti recenzemi. Z každého kraje přinášíme dvě ubytování, která jsou cenově dostupná a kde se nemusíte o své pohodlí obávat.

Nejlevnější vánoční trhy? Jeďte do Prahy, radí experti Britům. Žebříčku ale vládne jiné město

Britský list Daily Mail zveřejnil žebříček nejlevnějších vánočních trhů v Evropě. A Praha z něj vyšla hodně dobře. Jasně nejpřívětivější je v tomto ohledu lotyšská Riga, české hlavní město je však ze dvanácti vybraných destinací na slušném čtvrtém místě. Vůbec nejdráž přijde Brity cesta za svařákem do rakouské Vídně.

Soutěžte o cenami nabitý balíček od Aqualandu Moravia

Showtime si společně s Aqualandem Moravia pro vás připravili soutěž. Máte rádi vodní radovánky bez ohledu na roční období? Pokud ano, jeden z vás má teď možnost získat dárkový poukaz od Aqualandu Moravia, který obsahuje - pobyt na jednu noc pro dvě osoby v hotelu Aqualand INN v pokoji kategorie Superior, včetně snídaně, neomezeného vstupu do aqualandu, Wellness Forum Romanum a Pálava Wellness. Stačí nám je správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Nenechte se ve Varech natáhnout. Stačí pár kroků a za jídlo ušetříte stovky korun, radí místní

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začal v tradičním prázdninovém termínu. Pokud se na akci chystáte, máme pro vás několik užitečných rad ohledně lístků, ubytování, ale třeba i jídla. Chcete-li se například levněji najíst, vyplatí se popojít z centra festivalového dění. Totéž se týká například piva. Zatímco u Thermalu dáte za půllitr 64 korun, o kus dál vám bude stačit již padesátikoruna.

Jak vidět svět a ušetřit? Influencerka radí, jak při cestách vyzrát na letenky či podvodníky

Oblíbená influencerka Zuzana Zvěřová popisuje, jak procestovat svět za pár korun. Kde se dá nejvíc ušetřit? Jak se v cizině nenechat napálit? Jak se vyhnout problémům, které by vás z domácího gauče ani nenapadly? Kde si určitě nedávat zmrzlinu, kde se bát medvědů, kde v autě nikdy nezatahovat ruční brzdu? To všechno je v její nové knize, to všechno poskládala i do třinácti cestovatelských rad pro CNN Prima NEWS.

Zpřísníme podporu pro uprchlíky, oznámil Jurečka. Problémem je zneužívání příspěvků

Začátkem letních prázdnin se zpřísní podpora pro uprchlíky, řekl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Změna by měla přinést jejich lepší evidenci a větší motivaci pro to, aby si našli práci. Nově tak bude příspěvek podmíněn zápisem do evidence bytů. Uprchlíci, kteří tak neučiní, budou mít nárok pouze na humanitární dávku podle životního minima. Zpřísnění podporuje i opozice, která navíc zdůrazňuje důležitost kontrol, aby pomoc nebyla zneužívána.