CNN Prima News ubytování

ubytování

Výpis příspěvků ke štítku „ubytování“

Noc v kontejneru za pět tisíc. Katar nahání fanoušky do vesnice, která připomíná stavbu

10. listopadu 2022 16:48

Kvůli své astronomické cenovce 220 miliard dolarů je nadcházející mistrovství světa v Kataru považované za šampionát ve znamení luxusu. K vidění budou hypermoderní klimatizované stadiony, ubytování pro bohaté na monstrózní lodi, na druhé straně i kontejnerová řešení pro desetitisíce fanoušků z důvodu nedostatečných kapacit hotelů.

OBRAZEM: Chlad, úzké chodby a plynové masky. V českém atomovém bunkru můžete i přespat

17. října 2022 06:30

Úzké a dlouhé chodby, místnosti bez oken i nespočet plynových masek a vojenských helem. Tak by se dal popsat unikátní hostel, který původně sloužil jako protiatomový kryt. Nachází se přímo pod brněnským Špilberkem a jeho historie sahá až do dob nacistické okupace. Podívejte se na fotogalerii redakce CNN Prima NEWS, která v jaderném krytu strávila jednu noc.

Cherson je náš, smála se ruská influencerka Ukrajinkám. Tvrdý trest za video ji rozbrečel

9. srpna 2022 15:34

Influenceři na sociálních sítích často lákají sledující na své názory nebo zážitky. Cílem je logicky rozšířit videa mezi co největší část společnosti. Jenže existují případy, kdy se aktivita může člověku vymstít. Své o tom ví původem Ruska Julia Prochorovová, známá především na Telegramu a Tik Toku. Kvůli výrokům o válce na Ukrajině a posměškům se během dovolené dostala do svízelné situace.

Hodiny čekání, špína v hotelu a arogance. Vysněná dovolená Jany se proměnila v noční můru

2. srpna 2022 22:56

Dovolená za trest. Právě tak popisuje paní Jana ze Slovenska svou zkušenost, která začala ve 4 hodiny ráno na letišti v Egyptě. Po příletu totiž zjistila, že hotel, kde měla rezervovaný pokoj, pro ni místo nakonec nemá. Situaci začala hned řešit s cestovní kanceláří Fischer. Přístup společnosti ji však šokoval. S případem se svěřila webu Topky.sk. Kancelář se však hájí a tvrdí, že situaci začala řešit ihned.

Čech zaplatil zájezd přes cestovní agenturu, hotel ho odmítl ubytovat. Pomoct si musel sám

16. července 2022 21:46

Je nám líto, ale v našem hotelu vás neubytujeme. Takovou větu po příjezdu na dovolenou dál slýchají někteří klienti českých cestovních agentur. Turisté si tak často musí na dovolených hledat ubytování sami. Jak je vůbec možné, že k podobným incidentům dochází? Reportérka CNN Prima NEWS popsala problém na příkladu českého cestovatele, který zmíněnému problému čelil na dovolené v Turecku.

Hřib musel sklonit hlavu. Praha na příkaz vlády opět otevře centrum pro uprchlíky z Ukrajiny

30. června 2022 18:45

Praha 11. července opět otevře centrum pro uprchlíky z Ukrajiny. Po jednání pražského krizového štábu primátor Zdeněk Hřib (Piráti) řekl novinářům, že krok vychází z rozhodnutí vlády. Město nicméně podle něj nemá ubytovací kapacity, takže centrum bude Ukrajincům poskytovat jen nouzové přenocování ve stanových táborech a zprostředkovávat státní lůžka.

Lex Ukrajina, milostivé léto a třídy pro dětské uprchlíky. Senát schválil zákony

24. června 2022 10:35

Ubytovávání a registraci uprchlíků z Ukrajiny i po skončení nouzového stavu umožní novela, kterou v pátek schválil Senát. Norma řeší i dávky běžencům. Senátoři kývli také na opakování takzvaného milostivého léta, které umožní některým dlužníkům v exekuci splatit závazky bez úroků nebo penále. Další přijatou změnou je, že školy budou moci v příštím školním roce vytvářet třídy pro uprchlíky z Ukrajiny, pokud pro ně nebudou místa v běžných třídách.

Spor o uprchlíky v Praze: Hřib a Kuba se hádali o řešení. Neshodli se ani na číslech

16. června 2022 14:11

V Praze je čtyřikrát více uprchlíků z Ukrajiny než v jiných městech. Ideálním nástrojem, jak je přesunout i do jiných částí republiky, je podle primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti) zrušit asistenční centrum, které vyřizuje jejich žádosti. Řekl to ve vysílání CNN Prima NEWS. Podle hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby (ODS) je ale takové řešení neadekvátní a chybí mu politická odpovědnost.