reklama

Vakcína je znamením antikrista, hlásá mexický kardinál. Facebook video zablokoval

Juan Sandoval Íñiguez
Zdroj: Profimedia

Koronavirus vytvořila mocenská elita, aby nastolila na Zemi nové pořádky bez Krista. Toto tvrzení uveřejnil na sociálních sítích mexický kardinál Juan Sandoval Íñiguez. Facebook jeho video zablokoval kvůli šíření nepravdivých informací o nemoci COVID-19.

reklama

Mocenská elita v čele se šéfem Microsoftu Billem Gatesem způsobila pandemii, aby vyvolala celosvětovou zdravotní krizi, tvrdí kardinál podle webu elfinanciero.com.mx. „Čipy, které se pokoušejí umístit do vakcíny, aby vás měli pod kontrolou, jsou znamením antikrista, jak se uvádí ve 13. kapitole Apokalypsy,“ prohlásil Juan Sandoval Íñiguez. Ti, co mají současnou pandemii na svědomí, se podle něj snaží „přinutit světové vlády, aby děsily lidi za účelem dodržování restriktivních opatření“.

„Celou dobu říkají: Nasaď si roušku, nevycházej z domu, udržuj vzdálenosti. Furt nás tím obtěžují a lidé jim věří. Já nenosím roušku už osm nebo devět měsíců a přitom se bavím s půlkou světa,“ zdůraznil před svými věřícími, jak píše web infobae.com.

Kardinál podpořil svá slova některými citáty z evangelií. „Ve Starém i Novém zákoně jsou tajuplná slova, která se nyní začínají plnit, například o uzávěrách, je to ve 20. kapitole Knihy Izajáš,“ řekl.

Juan Sandoval Íiguez
Juan Sandoval Íiguez
Zdroj: Facebook.com

Čaj z gvajávy jako lék na covid

Kardinálova slova vyvolala na sociálních sítích hotovou bouři. Dokonce takovou, že se Facebook rozhodl jeho video zcenzurovat. Svůj krok opatřil vysvětlením, že „video opakuje informace o nemoci COVID-19, které nezávislé subjekty zabývající se ověřováním faktů označily za nepravdivé“.

Není to prvně, co emeritní arcibiskup z Gaudalajary publikuje podobná prohlášení. Na jiných svých videích pořízených na mších, které sloužil, například doporučuje věřícím, aby léčili covid čajem z gvajávy nebo oxidem chloričitým.

Podle mexických úřadů se v zemi dosud nakazilo 1,5 milionu občanů a téměř 140 tisíc lidí na komplikace spojené s covidem zemřelo.

K tématu

Tagy: Mexiko Ježíš Kristus kardinál Bill Gates pandemie koronavirus COVID-19 Juan Sandoval Íñiguez Antikrist
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Rusko

Česko je nepřítel, oznámila ruská vláda. Na náš postup jsem hrdý, vzkázal Hamáček

Česko je nepřítel, oznámila ruská vláda. Na náš postup jsem hrdý, vzkázal Hamáček

  • Aktualizováno

Ruská vláda schválila seznam nepřátelských zemí, přičemž do něj zařadila jen Českou republiku a Spojené státy. Zároveň stanovila maximální počet lidí v Rusku, kteří pro tyto země smějí pracovat. V případě ČR jde o 19 osob, zatímco pro USA nesmí pracovat nikdo. Příslušné nařízení bylo v pátek zveřejněno na oficiálním internetovém portálu právních informací, informovala média. Moskva také zmrazila účty rozhlasové stanice Rádio Svobodná Evropa / Rádio Svoboda. České ministerstvo zahraničí považuje postup Ruska za další krok k eskalaci vztahů nejen s ČR, ale i EU a jejími spojenci.

360°

Zbytečná politizace. Zeman odešel, protože byl unavený a chtěl změnu, myslí si komentátor

Zbytečná politizace. Zeman odešel, protože byl unavený a chtěl změnu, myslí si komentátor

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nemusel mít z tlaku či kárné žaloby ze strany ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) strach, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové komentátor Českého rozhlasu Radko Kubičko. Zeman podle něj svůj odchod zpolitizoval. S tím souhlasí i redaktor České justice Petr Dimun, který politizaci celé věci označil za zbytečnou.

Pavel Zeman: Končím kvůli velkému tlaku ministryně Benešové. Půtky mi braly moc času
Proslulá tržnice Sapa jde do dražby. Zájemce by si měl připravit takřka miliardu
Benešová šla za hranu, zní z opozice po konci Zemana. Vystrčil mluví o ohrožení svobody
Pepson Snětivý: Karel IV. byl největší osobností našich dějin. Z Prahy chtěl nový Řím
reklama
reklama
Josef Mašín na gestapu promluvil, dokazují nové unikátní nálezy z archivu

Historie

Domácí zpravodajství

Po vyléčení z covidu si bude možné zajít do hospody půl roku bez očkování či testu
Další články
reklama
reklama