reklama

Vakcína je znamením antikrista, hlásá mexický kardinál. Facebook video zablokoval

Juan Sandoval Íñiguez
Zdroj: Profimedia

Koronavirus vytvořila mocenská elita, aby nastolila na Zemi nové pořádky bez Krista. Toto tvrzení uveřejnil na sociálních sítích mexický kardinál Juan Sandoval Íñiguez. Facebook jeho video zablokoval kvůli šíření nepravdivých informací o nemoci COVID-19.

reklama

Mocenská elita v čele se šéfem Microsoftu Billem Gatesem způsobila pandemii, aby vyvolala celosvětovou zdravotní krizi, tvrdí kardinál podle webu elfinanciero.com.mx. „Čipy, které se pokoušejí umístit do vakcíny, aby vás měli pod kontrolou, jsou znamením antikrista, jak se uvádí ve 13. kapitole Apokalypsy,“ prohlásil Juan Sandoval Íñiguez. Ti, co mají současnou pandemii na svědomí, se podle něj snaží „přinutit světové vlády, aby děsily lidi za účelem dodržování restriktivních opatření“.

„Celou dobu říkají: Nasaď si roušku, nevycházej z domu, udržuj vzdálenosti. Furt nás tím obtěžují a lidé jim věří. Já nenosím roušku už osm nebo devět měsíců a přitom se bavím s půlkou světa,“ zdůraznil před svými věřícími, jak píše web infobae.com.

Kardinál podpořil svá slova některými citáty z evangelií. „Ve Starém i Novém zákoně jsou tajuplná slova, která se nyní začínají plnit, například o uzávěrách, je to ve 20. kapitole Knihy Izajáš,“ řekl.

Juan Sandoval Íiguez
Juan Sandoval Íiguez
Zdroj: Facebook.com

Čaj z gvajávy jako lék na covid

Kardinálova slova vyvolala na sociálních sítích hotovou bouři. Dokonce takovou, že se Facebook rozhodl jeho video zcenzurovat. Svůj krok opatřil vysvětlením, že „video opakuje informace o nemoci COVID-19, které nezávislé subjekty zabývající se ověřováním faktů označily za nepravdivé“.

Není to prvně, co emeritní arcibiskup z Gaudalajary publikuje podobná prohlášení. Na jiných svých videích pořízených na mších, které sloužil, například doporučuje věřícím, aby léčili covid čajem z gvajávy nebo oxidem chloričitým.

Podle mexických úřadů se v zemi dosud nakazilo 1,5 milionu občanů a téměř 140 tisíc lidí na komplikace spojené s covidem zemřelo.

K tématu

Tagy: Mexiko Ježíš Kristus kardinál Bill Gates pandemie koronavirus COVID-19 Juan Sandoval Íñiguez Antikrist
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

360°

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Maturanti mají letos mnohem víc úlev a času na přípravu na maturitní zkoušku než loni, uvedla v pořadu 360° Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií ČR Renata Schejbalová. Zároveň upozornila, že premiér Andrej Babiš s možností úředních maturit přišel moc brzy a ani se neporadil s příslušným resortem. Se školní a poradenskou psycholožkou Ladislavou Trpákovou se zároveň shodly, že největší problém v současné době mají první ročníky.

Nejhůře jsou na tom prváci, nemají žádné sociální vazby, říká středoškolský učitel
Rasistka? Fero si vykradl byt, pracujte z domova jako on, radila nová hlavní hygienička
Návrat monarchie pro mě není aktuální téma, říká potomek habsburských císařů
reklama
reklama
Analýza: Proč tři týdny lockdownu stačit nebudou? Do škol a obchodů nejdřív v červnu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Obezita je daň za luxus, nejdůležitější je udělat si čas na pohyb, tvrdí odborník
Další články
reklama
reklama