reklama
CNN Prima News Vladimír Procházka

Vladimír Procházka

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Procházka“

Šafránková byla největší herečka. S Pepou na sebe nežárlili, říká šéf slavného divadla

10. června 2021 12:55

Libuše Šafránková byla dobrá ve všech rolích, které hrála, dokázala jim dodat kus sebe i své fantazie, vzpomíná ředitel Činoherního klubu Vladimír Procházka. Sám ji považuje za možná největší divadelní herečku, kterou kdy potkal. Společně se svým manželem Josefem Abrhámem tvořili vzácný a mimořádně talentovaný herecký pár, řekl pro CNN Prima NEWS.

Lachtan Meloun ukazuje, jak se chránit před koronavirem. Povely zvládá bravurně

10. listopadu 2020 18:35

Zoologické zahrady přišly kvůli vládním opatřením proti šíření koronaviru o veškeré návštěvníky, zavřít ale samozřejmě nemohou. O svá zvířata musí zaměstnanci nadále pečovat a pravidelně jim zajišťovat kvalitní krmivo. Za jedním z největších oblíbenců pražské zoo, lachtanem Melounem, se vypravil reportér CNN Prima NEWS Vladimír Procházka.

Supermarkety plné lidí. Nedělní zavření obchodů není dobrý nápad, varuje Flegr

31. října 2020 20:58

Evoluční biolog Jaroslav Flegr varuje, že kvůli nedělnímu zákazu maloobchodního prodeje se v Česku koronavirová pandemie nebude zlepšovat. Své tvrzení zakládá na tom, že se počet nakupujících lidí o víkendu smrskne do jediného dne a onemocnění se začne šířit rychleji. Sobotní přeplněné supermarkety zaznamenala i redakce CNN Prima NEWS.

Na Karvinsku potřebují zrychlit testy na koronavirus. Pomoci by mohl nový přístroj

14. července 2020 09:50

I když se počty lidí nakažených koronavirem v Česku v posledních dnech snižují, v tuzemsku jsou stále lokální ohniska se zhoršenou situací. Jendo z největších se nachází na Karvinsku, kde tamní starostové obcí jednají s hejtmanem a krajskými hygieniky o rychlejším testování a fungování protiepidemiologických opatření. Pomoci by jim mohl nový přístroj, který vyvíjí společnost z Vestce.

reklama