CNN Prima News Vladimír Procházka

Vladimír Procházka

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Procházka“

Odsud odjede 1500 nových aut denně: Hyundai Nošovice nabízí unikátní podívanou

Silné vozy na silnicích dnes obdivuje kdekdo. Ovšem víte, jak taková auta vznikají? Proces výroby aut, to je svět, do něhož pronikla jen malá hrstka z nás. Jak jste ovšem měli možnost vidět v dalším díle pořadu Prima Česko, v automobilce v Nošovicích, tuhle možnost mají všichni. Návštěva zdejší výrobní linky totiž není žádný problém. Náš reportér, Vladimír Procházka, dostal i možnost být nápomocný při skládání jednoho z vozů. Jak se mu vedlo a proč mají při výrobě aut hlavní slovo roboti, se dozvíte v následujícím článku.

S Hyundai na Autodromu Most: Jízda, která baví a může i zachránit život

Chtěli jste někdy jet třeba 200 kilometrovou rychlostí nebo ještě rychleji? Na silnici za běžného provozu si tohle žádný rozumný člověk netroufne. Právě k takovému účelu ale slouží autodrom v Mostě, který vám tento adrenalinový zážitek nabídne. Náš kolega Vladimír Procházka tam vyrazil na sraz majitelů hodně rychlých aut z takzvané „enkové“ řady. A i když řídí už pěknou řádku let, ze závodní dráhy, kde měl po boku zkušeného instruktora, si přivezl cenné zkušenosti.

S Hyundai na pánské jízdě: Českým venkovem až za národním fotbalem

Co si takhle vyrazit na pánskou jízdu? Dámy prominou, ale někdy je zkrátka třeba dopřát chlapům trochu času jen pro sebe. Možná si myslíte, že ke štěstí potřebujeme jenom fotbal. To ale není tak docela pravda. Právě fotbalové utkání je sice hlavním cílem dnešní akce, avšak to neznamená, že si nenajdeme čas i na trochu kultury a poznání. Tak vyrážíme na cestu!

Jak v Příbrami, tak v celém Česku. Komu dají místní hlas a podle čeho vybírají prezidenta?

Jsou obce, jejichž volební výsledek v minulosti takřka odpovídal tomu, jak volila celá České republika. Ve spolupráci s agenturou STEM redakce CNN Prima NEWS přináší jejich přehled. Do přezdívaných „věšteckých měst“ patří i Příbram, kam zavítal reportér Vladimír Procházka. Jak by podle místních měl prezident vystupovat a který kandidát je podle nich favoritem, jehož budou volit?

Prezidentské šmejdění u Jaroslava Bašty: Jaký je soused a co dělá ve volném čase?

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Reportéři CNN Prima NEWS se proto snaží zjistit podrobnosti o každém kandidátovi, který se voleb zúčastní. Jak je vnímají jejich sousedé? A co rádi dělají ve volném čase? Tentokrát se štáb vydal do pražského Břevnova, kde Jaroslav Bašta (SPD) žije, a do Plzně, odkud pochází. V rámci tohoto seriálu můžete nahlédnout do zákulisí soukromí i kampaní všech prezidentských kandidátů.

Tanec s velbloudy i kolo smrti. Reportér CNN Prima NEWS riskoval vlastní kůži

Návštěva cirkusu je oblíbenou podívanou nejen dětí, ale i leckterého dospělého. A snad každého návštěvníka někdy napadlo, jak asi vypadá drezura zvířat a trénink zkušených akrobatů? Reportér CNN Prima News Vladimír Procházka už tohle všechno ví. Během natáčení nového pořadu Prima Česko se totiž vydal do zákulisí Cirkusu Humberto, kde si vyzkoušel nejednu z náročných rolí. Na vlastní kůži si vyzkoušel i vyhlášené kolo smrti.

Chtějí peníze nebo přemlouvají k investicím. Jak nenaletět podvodníkům na seznamce?

Redakce CNN Prima NEWS o strastech, které se pojí se seznamováním na sociálních sítích a on-line seznamkách, již informovala. Po odvysílání zkušeností reportéra Vladimíra Procházky, který na vlastní kůži zažil snahy podvodníků o vyplacení závratných částek, se redakci ozvaly další oběti podvodů s domnělou láskou. Odborníci přiblížili, v čem lidé nejčastěji dělají chyby a čeho by se měli vyvarovat.

Šafránková byla největší herečka. S Pepou na sebe nežárlili, říká šéf slavného divadla

Libuše Šafránková byla dobrá ve všech rolích, které hrála, dokázala jim dodat kus sebe i své fantazie, vzpomíná ředitel Činoherního klubu Vladimír Procházka. Sám ji považuje za možná největší divadelní herečku, kterou kdy potkal. Společně se svým manželem Josefem Abrhámem tvořili vzácný a mimořádně talentovaný herecký pár, řekl pro CNN Prima NEWS.