vtip

Výpis příspěvků ke štítku „vtip“

Cukání nohama a podivný smích. Putinův bizarní projev znovu vyvolal pochyby o jeho zdraví

5. září 2022 14:58

Lidé na sociálních sítích rozebírají čtvrteční vystoupení ruského prezidenta Vladimira Putina před školáky v Kaliningradu. Bizarní projev šéfa Kremlu obsahoval mimo jiné zkreslený výklad historie či nikým nepochopený vtip o „gumovém zadku“. Novináři rovněž zpozorovali Putinovo škubání nohou či podivný smích. Znovu se tak spekuluje, zda ruská hlava státu netrpí vážnějšími zdravotními problémy.

Za odevzdané letadlo desítky milionů. Šlo o aprílový žert velvyslance směrem k Rusům?

2. dubna 2022 11:49

Za dobrovolně odevzdané ruské letadlo milion dolarů, za vrtulník 500 tisíc, napsal v pátek 1. dubna na Twitteru ukrajinský velvyslanec v Česku Jevhen Perebyjnis. Vzhledem k datu zveřejnění zprávy začali lidé hojně spekulovat, zda se nejedná o apríl. Ukrajinský parlament však měl opravdu takové rozhodnutí schválit. Ukrajinci navíc během invaze získali či zničili desítky až stovky kusů arzenálu nepřítele.

Kalousek se směje Ferjenčíkovi kvůli tričku: Pirát dokáže ukrást všechno, i fór

12. srpna 2021 15:33

Za všechno může Ferjenčík. Přesně takové tričko si na sebe ve středu večer oblékl poslanec Pirátů a vyfotil se v něm. Šlo o nadsázku a reakci na vnitrostranické spory a snahu odvolat ho z plánování předvolební kampaně. Fotky se ale hned chytl bývalý poslanec a expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který totiž poznal plagiát vlastního kusu oblečení. Pirát je holt pirát, dokáže ukradnout úplně všechno, dokonce i fór, bavil se Kalousek na Ferjenčíkův účet. Kalousek si tričko před lety vysloužil kvůli kritice od Andreje Babiše (ANO).

Mladíci svázali a unesli dívku, hlásil policii svědek v Karviné. Vše bylo jinak

21. května 2021 12:14

Karvinští policisté se zabývají případem fingovaného únosu. V květnu jim svědek na tísňovou linku oznámil, že na hustě obydleném sídlišti viděl únos dívky, kterou napadla pětice maskovaných mladíků a odvezla ji autem. Policisté zahájili pátrání, ale nakonec zjistili, že šlo o sehraný únos. Měl být adrenalinovým zážitkem pro dívku, která slavila narozeniny. Informovala o tom policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Za všechno může Kalousek, opět. Je mi 59, proto roušky dostanou až 60letí, omluvil se

10. září 2020 16:42

Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se omluvil za to, že roušky a respirátor dostanou až lidé starší 60 let. S nadsázkou poznamenal, že opět za všechno může on, je mu totiž 59 let. Podle ministerstva vnitra mají ale na balíček nárok také lidé, kteří letos 60. narozeniny teprve oslaví. Mezi nimi je tedy i Kalousek, kterému bude 60 let v prosinci.