reklama

vtip

Výpis příspěvků ke štítku „vtip“

Kalousek se směje Ferjenčíkovi kvůli tričku: Pirát dokáže ukrást všechno, i fór

12. srpna 2021 15:33

Za všechno může Ferjenčík. Přesně takové tričko si na sebe ve středu večer oblékl poslanec Pirátů a vyfotil se v něm. Šlo o nadsázku a reakci na vnitrostranické spory a snahu odvolat ho z plánování předvolební kampaně. Fotky se ale hned chytl bývalý poslanec a expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který totiž poznal plagiát vlastního kusu oblečení. Pirát je holt pirát, dokáže ukradnout úplně všechno, dokonce i fór, bavil se Kalousek na Ferjenčíkův účet. Kalousek si tričko před lety vysloužil kvůli kritice od Andreje Babiše (ANO).

Mladíci svázali a unesli dívku, hlásil policii svědek v Karviné. Vše bylo jinak

21. května 2021 12:14

Karvinští policisté se zabývají případem fingovaného únosu. V květnu jim svědek na tísňovou linku oznámil, že na hustě obydleném sídlišti viděl únos dívky, kterou napadla pětice maskovaných mladíků a odvezla ji autem. Policisté zahájili pátrání, ale nakonec zjistili, že šlo o sehraný únos. Měl být adrenalinovým zážitkem pro dívku, která slavila narozeniny. Informovala o tom policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Za všechno může Kalousek, opět. Je mi 59, proto roušky dostanou až 60letí, omluvil se

10. září 2020 16:42

Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se omluvil za to, že roušky a respirátor dostanou až lidé starší 60 let. S nadsázkou poznamenal, že opět za všechno může on, je mu totiž 59 let. Podle ministerstva vnitra mají ale na balíček nárok také lidé, kteří letos 60. narozeniny teprve oslaví. Mezi nimi je tedy i Kalousek, kterému bude 60 let v prosinci.

reklama