Kvízová soutěž

Vyhrajte bezpečnostní kování TUONO F4 Brown od společnosti ADLO v hodnotě téměř 3 tisíce korun

Před dovolenou, ale nejen před ní, je potřeba si správně zabezpečit byt! A bezpečností dveře jsou základ! My pro vás máme dobrou zprávu. Společně se společností ADLO, specialistou na bezpečnostní dveře a naším pořadem Novým dnem, můžete soutěžit o "Bezpečnostní kování TUONO F4 Brown", které váš domov udělá bezpečným. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Sdílejte soutěž Facebook Twitter

O co hrajeme?

  1. Bezpečnostní kování TUONO F4 Brown od společnosti ADLO

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDE. SOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA NA TÉTO STRÁNCE.

"Odesláním odpovědi a vyplněním údajů souhlasím se zasíláním novinek (e-mailem) o pořadech, akcích, produktech a službách televize Prima a jejich smluvních partnerů včetně obchodních sdělení partnerů týkajících se dané kampaně. Neuniknou mi tak ty nejsledovanější videa nebo populární články – a když mě to přestane bavit, jednoduše zasílání těchto aktualit zruším."

Gratulujeme, vaše odpovědi byly zařazeny do soutěže.

Úspěšnost v soutěži   %  
Správně       odpovědí

Děkujeme za vaši účast. Vyhlášení soutěže proběhne za pomoci generátoru náhodných čísel. Zde na stránkách najdete výherní listinu s výherci. Děkujeme a držíme vám palce! Hodně štěstí!

Soutěžní otázky

1 Jaký materiál se NEPOUŽÍVÁ na výrobu bezpečnostních dveří?

Účast v soutěži vyžaduje registraci

Zadejte, prosím, vaše jméno a email.