reklama
CNN Prima News Zbigniew Czendlik

Zbigniew Czendlik

Výpis příspěvků ke štítku „Zbigniew Czendlik“

Lockdown si před volbami nikdo nedovolí, tvrdí Hostomský. Virus si nemá kam hrábnout

7. září 2021 21:36

Počet nakažených koronavirem v Česku opět lehce přibývá, vláda ale ujišťuje, že žádné plošné uzavření například škol už nezavede. Podle biochemika Zdeňka Hostomského si tvrdé kroky nedovolí nikdo z politiků hlavně kvůli blížícím se volbám. V pořadu Co Čech, to politik! Na CNN Prima NEWS se s bývalým premiérem Mirkem Topolánkem shodli, že covid by neměl být zásadním volebním tématem.

Topolánek: Babiš by měl pykat za to, co provedl našemu státu. Rodina do kampaně nepatří

7. září 2021 18:41

Babiš má pykat za své činy a zodpovídat se za vedení státu, ale rodinné problémy do kampaně nepatří. V pořadu Co Čech, to politik! Na CNN Prima NEWS to řekl bývalý premiér Mirek Topolánek. Reagoval tak na start kampaně hnutí ANO, na který vtrhnul syn českého premiéra Andrej Babiš mladší. Podobně jako Topolánek reagovali i další hosté pořadu, biochemik Zdeněk Hostomský a římskokatolický kněz polské národnosti Zbigniew Czendlik.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik!: Jak hodnotí kampaně Topolánek či Hostomský?

7. září 2021 11:28

Do říjnových sněmovních voleb zbývají zhruba čtyři týdny. V pořadu Co Čech, to politik! budou o politice ze všech stran neformálně diskutovat bývalý premiér Mirek Topolánek, biochemik Zdeněk Hostomský a římskokatolický kněz polské národnosti Zbigniew Czendlik. Debatu můžete sledovat živě od 18 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Gayové manželství neohrožují, říká polský kněz. Ať církev do věcí státu nezasahuje

9. února 2021 21:39

Polskem nadále hýbe kontroverzní omezení potratů, které vyhlásil tamní ústavní soud. Polské ženy podle něj nemohou podstoupit interrupci ani v případě, že plod nemá šanci na přežití. Polský kněz Zbigniew Jan Czendlik opatření kritizuje, CNN Prima NEWS řekl, že by církev neměla zasahovat do státních záležitostí. V rozhovoru se rozpovídal i o krizi manželství.

reklama