VIDEO: Muž přišel v restauraci o čtvrt milionu!

Muž přišel o čtvrt milionu                 ZDROJ: PČR

Muž přišel o čtvrt milionu ZDROJ: PČR

Bezmoc a zmar místo radosti pocítil jeden jednatel brněnské společnosti. Jako každoročně se i letos rozhodl, že před vánočními svátky udělá svým zaměstnancům radost formou vánočních prémií. Přítrž tomu však udělali dva drzí lapkové, kteří mu ukradli vánoční odměny bezmála za čtvrt miliónu korun.

Vše se událo kolem poledne, když muž vybral v bance finanční hotovost a s ní zašel rovnou na oběd. Avšak zde si nešťastně odložil bundu plnou peněz na opěradlo své židle a ztratil o ní přehled. To se mu očividně hrubě vymstilo, neboť se tak své životní šance chopili dva pachatelé a celý finanční obnos bezelstně odcizili. Že se skutečně muselo jednat o rychlou a hlavně nenápadnou akci, hovoří i to, že po celou dobu naproti jednateli seděl jeho nic netušící kolega. V současné době je případ policisty prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež.

Policisté mají k dispozici záznamy z restauračního zařízení. Na nich jsou zachyceni dva muži, kteří mohou svojí případnou svědeckou výpovědí přispět k objasnění tohoto trestného činu. V případě jakýkoliv poznatků tak můžete zkontaktovat policisty z obvodního oddělení Brno-Komárov na telefonní lince 974 623 678, popř. také na lince tísňového volání 158.

Tagy: