CNN Prima News Adriana Krnáčová

Adriana Krnáčová

Výpis příspěvků ke štítku „Adriana Krnáčová“

OBRAZEM: Vondrák, Krnáčová, Pilný. Podívejte se, které známé tváře opustily Babišovo ANO

1. března 2023 06:44

Odpadlíci z ANO přibývají, posledním je zatím moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák, který následoval ostravského primátora Tomáše Macuru. Nejsou však zdaleka jediní, kdo Babišovu stranu opustil. Jmenujme namátkou Adrianu Krnáčovou, Ivana Pilného nebo Martina Komárka. Kdo jsou další známé tváře, které v ANO bouchly dveřmi, a proč se s hnutím rozkmotřily?

PŘEHLEDNĚ: Paroubek, Štěch, Kalousek nebo Krnáčová. Koho budou volit bývalí politici?

26. ledna 2023 17:26

O jménu nového českého prezidenta bude jasno už v sobotu odpoledne. I proto známé osobnosti postupně odhalují, koho budou volit. Pro CNN Prima NEWS to prozradili bývalí premiéři, ministři nebo někdejší kandidáti na prezidenta. Komu hodí hlas Jiří Paroubek, Milan Štěch, Adriana Krnáčová, Karel Schwarzenberg, Vladimír Špidla, Jan Fischer nebo Miroslav Kalousek?

Krnáčová o rakovině: Byla jsem ošklivá jako noc. Pokazila jsem se, přítel to neustál

17. července 2022 16:51

Před dvěma lety Adrianě Krnáčové diagnostikovali rakovinu prsu. Bývalá primátorka Prahy se tehdy rozhodla přehodnotit svůj život. Kromě náročné léčby se však musela smířit i s další ránou osudu. Po ablaci prsu ji totiž opustil partner. Teď už má Krnáčová vše úspěšně za sebou a rozhodla se pomáhat těm, kteří si prošli něčím podobným. Napsala příručku, která má onkologickým pacientkám pomoci těžkou životní situaci zvládnout.

Krnáčová: Babiše z ANO vynesou v penálu, dřív neskončí. Kdo mu neslouží, padne

9. července 2022 05:35

Andreje Babiše z hnutí ANO vynesou „v penálu“, dřív neskončí. Tak mluvila bývalá pražská primátorka a někdejší členka ANO Adriana Krnáčová v rozhovoru pro CNN Prima NEWS o svém bývalém stranickém šéfovi. Prozradila také detaily jejich vzájemného vztahu a tvrdí, že Babiš není dobrým lídrem, protože kdo mu neslouží, toho podle ní nechá padnout.

Krnáčová kritizuje Hřiba: Musí vědět, co se děje, ne dělat politiku na sociálních sítích

16. června 2022 08:59

Občas je potřeba dělat i nepopulární rozhodnutí. Primátor by měl vědět, co se děje, ne jen dělat politiku na sociálních sítích, uvedla ve vysílání CNN Prima NEWS bývalá primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová. Kritizovala tak práci Zdeňka Hřiba (Piráti), kterému dělal náměstka Petr Hlubuček (STAN). Ten nyní čelí obvinění v souvislosti s hospodařením pražského dopravního podniku.

Zácpy nejsou jen v Praze. Za špatnou koordinaci dopravy může hnutí ANO, míní Hřib

1. října 2021 15:20

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) se v pořadu K věci vyjádřil k dopravní situaci v hlavním městě. V posledních týdnech totiž vedení Prahy čelilo kritice kvůli většímu množství uzavírek, které znemožňují plynulou dopravu. „Silnice je nutné opravit bez ohledu na volby, mnoho oprav minulé magistráty oddalovaly,“ řekl Hřib ve vysílání CNN Prima NEWS.

Sledujte ŽIVĚ 360°: Co s dopravní situací v Praze? Diskutují Hřib, Krnáčová a Bém

22. června 2021 19:35

Řidiči v Praze denně stojí v kolonách a změna k lepšímu je v nedohlednu. V létě je navíc celé centrum již tradičně rozkopané, takže se z jednoho konce na druhý jen tak nedostanete. Aby toho nebylo málo, na některé části centra se má vztahovat placení mýta. A to není zdaleka vše, co Prahu v dopravě trápí. Proč se to dlouhodobě nedaří řešit? Na to se budou snažit najít odpověď současný i minulí primátoři v pořadu 360°.

Kasl: Výstavba v Praze se zpomalila. Bém byl hyperaktivní, Krnáčová nepostavila nic

10. května 2021 14:49

Bývalý pražský primátor za ODS Jan Kasl má za to, že se od dob jeho vlády nad městem velmi zpomalila realizace velkých stavebních projektů. Pavel Bém byl v tomto ohledu sice až hyperaktivní, ale například Adriana Krnáčová podle něj nepostavila zhola nic, pouze otevřela léta budovaný tunel Blanka. Kasl to řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.