reklama
CNN Prima News Adriana Krnáčová

Adriana Krnáčová

Výpis příspěvků ke štítku „Adriana Krnáčová“

Sledujte ŽIVĚ 360°: Co s dopravní situací v Praze? Diskutují Hřib, Krnáčová a Bém

Řidiči v Praze denně stojí v kolonách a změna k lepšímu je v nedohlednu. V létě je navíc celé centrum již tradičně rozkopané, takže se z jednoho konce na druhý jen tak nedostanete. Aby toho nebylo málo, na některé části centra se má vztahovat placení mýta. A to není zdaleka vše, co Prahu v dopravě trápí. Proč se to dlouhodobě nedaří řešit? Na to se budou snažit najít odpověď současný i minulí primátoři v pořadu 360°.

Byla jsem naivní husa. Babiš nemá základní znalosti o Česku, říká exprimátorka Prahy

Byla jsem naivní husa, když jsem vstoupila do hnutí ANO, řekla v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová. Z hnutí vystoupila v březnu 2020. O předsedovi ANO a premiérovi Andreji Babišovi řekla, že nemá základní znalosti o Česku, a když mu prý vysvětlovala historické souvislosti, neposlouchal ji. Krnáčová v pořadu mluvila i o deníku předsedy poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka.

JCDecaux zahájila s Českem arbitrážní spor. Škoda může činit až miliardu korun

Aktualizováno

Mezinárodní skupina JCDecaux zahájila 16. září s Českou republikou arbitrážní spor ohledně ukončení pronájmu reklamních ploch ze strany pražského dopravního podniku. Vyplývá to z aktualizovaného přehledu arbitrážních sporů, který v pondělí zveřejnilo ministerstvo financí (MF). Konkrétní výše požadované škody v žalobě není podle mluvčího MF Michala Žurovce uvedená.

Problémová Blanka slaví pět let. Do předraženého tunelu zatékalo a otevřel se zpožděním

Už pět let mohou pražští řidiči jezdit největší dokončenou podzemní stavbou v České republice. Výstavbu tunelového komplexu Blanka, který se veřejnosti otevřel 19. září 2015, ale provázely patálie v podobě časového skluzu a více než dvacetimiliardového navýšení rozpočtu. S realizací původně nesouhlasili ani obyvatelé hlavního města. Dnes si lze pohyb autem po metropoli bez sítě podzemních tunelů jen těžko představit.

Krnáčová: Babiš představuje riziko pro stát. Faltýnek je Viktor čistič

Bývalá pražská primátorka Adriana Krnáčová, která letos v lednu vystoupila z hnutí ANO, nyní vydala thriller z politického prostředí Zpupnost. Jedním z témat knihy je korupce, sama Krnáčová se s ní však za svého působení na pražském magistrátu nevypořádala, navzdory předvolebním slibům. „Marketingové texty, které napsali poradci pana Babiše, to nebyla má slova,“ řekla v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Babiš bude s Hamáčkem řešit penze. Důchodci by mohli dostat příspěvek až šest tisíc

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) je slušný člověk, ale ne akční ministr typu krizového manažera. O členovi svého kabinetu to v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Odvolávat ho ale nechce. Předseda vlády mluvil i o plánovaném navyšování důchodů nebo o někdejší pražské primátorce Adrianě Krnáčové.

reklama