Ve věku 44 let zemřel populární britský tanečník. Před pár týdny zanechal mrazivý vzkaz

Ve věku 44 let zemřel populární britský tanečník Robin Windsor, který byl známý především díky vystoupením v televizním seriálu BBC Strictly Come Dancing. Smutnou zprávu podle webu The Mirror oznámili jeho kolegové z BBC. Kdy a jak tanečník zemřel, ale není známo. Z posledního příspěvku, který před pár týdny zanechal na sociálních sítích, ale mrazí. Jeho snoubenec Davide Cini sdílel na Instagramu dojemnou vzpomínku.

Tanečník Robin Windsor, známý ze soutěže Strictly Come Dancing, zemřel jen několik týdnů poté, co sdílel svůj poslední příspěvek na Instagramu, který nyní působí děsivě. Na sociální síť totiž nahrál tmavou fotografii, ke které připsal: „Schovávám se ve stínu“.

Jeho úmrtí oznámily společnosti spojené se zesnulým tanečníkem, přičemž zatím nebyly zveřejněny žádné podrobnosti týkající se data jeho úmrtí ani příčiny smrti, informuje The Mirror.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Snoop Dogg v šoku. Zemřel jeho mladší bratr, pomáhal mu s hudební kariérou

Odchod zesnulého tanečníka vyvolal vlnu příspěvků od fanoušků a známých osobností. „Právě jsem se dozvěděl tragickou zprávu, že můj drahý přítel ‚Bobby‘ Robin Windsor zemřel. Byl to jeden z nejlaskavějších, nejjemnějších, nejupřímnějších, nejzábavnějších a nejstarostlivějších lidí, které jsem měl tu čest poznat a se kterými jsem měl tu čest pracovat. Bude nám navždy chybět. Soucítím s celou jeho rodinou a přáteli,“ uvedl porotce soutěže Strictly Craig Revel Horwood na sociální síti X.

Robinův bývalý snoubenec Davide Cini uvedl, že je zdrcen tragickou ztrátou hvězdy taneční soutěže. Davide, který Robina požádal o ruku v roce 2013, načež se v následujícím roce rozešli, napsal v úterý ráno na Instagram: „Hluboce si vážím zpráv, které mi všichni poslali po Robinově předčasném odchodu. Pochopte prosím, že jsem momentálně přetížen a nemohu reagovat individuálně. Vaše podpora pro mě hodně znamená. Děkuji vám, že respektujete mou potřebu prostoru, když se vyrovnávám s touto tragickou ztrátou.“

Později se ale vyjádřil podrobněji a sdílel také několik společných fotografií. „Můj drahý Robin odešel. Byl to nejlepší přítel, malý bratr, kterého jsem nikdy neměl, a mnohem víc. Za posledních 12 let jsme toho spolu tolik prožili. Vzájemně jsme se povzbuzovali v dobrých dnech a tahali jeden druhého z těch špatných. Nemůžu uvěřit, že už se mu nikdy nebudu moci podívat do těch krásných modrých očí, zatímco on mi bude říkat, že všechno bude v pořádku. Bude v mém srdci a v mých vzpomínkách, dokud budu žít. Spi klidně, můj drahý Robine,“ napsal Cini v příspěvku na Instagramu.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Velká zkouška Mišíkova vztahu s dcerou Kubelkové. Pomáhám jí, ale jsem analfabet, řekl

Tagy: