reklama

DÍL 41.: Hledáme domov Dulíkovi, Rokymu a Jendovi

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

reklama

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

Jeníček, krásný, roztomilý kříženec malé velikosti, 7 kg, cca 5 let. Spolu s maminkou Mařenkou jsme žili uvnitř, leželi na gauči. Pak jsme se stali nechtěným dědictvím, skončili na ulici. Než jse dostali do stejného útulku, Mařenka prozatím našla domov.  V útulku trpěl, plakal, všechny ty ztráty pro něho byly velký šok. Nyní čeká v dočasné péči a doufá, že najdu již trvalý domov. 
Moc hodný, mazlivý, poslušný, aktivní. Hygienické návyky má 100%, neničí. Na vodítku umí, časem by mohl chodit i bez něj. Manipulaci snese krásně. A autě je hodný. Má rád pejsky a děti. Prostě ideální pejsek. 

Domov pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě). Když má radost, je upovídaný.
Krevní testy má v pořádku, zoubky také. Je kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, jedno přeočkování ho čeká.

Kontakt: 776 666 258

Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí poplatek.

Předpokládáme, že milovníkům zvířat neunikla informace, že ohňostroj odpalovaný z Letné byl letos naposledy. Bude totiž nahrazen takzvaným videomappingem, který ušetří zvířata v Praze zbytečného vyděšení a v některých krajních případech i smrti.

Navíc to vypadá, že to nebude jediná regulace pyrotechniky ve městě. Nezbývá, než doufat, že se zvířatům ve velkoměstě alespoň v tomto případě ještě o něco víc uleví. Více v článku ZDE.

Dulík
Dulík

Dulík je už 5 let v útulku. To snad není možné přeci, pět let opuštěný, pět let v kleci ! Ztracená léta, život utíká, nikdo si nevzal dosud Dulíka. Tak krásný hafík, co lásku umí dát, nezaslouží si další roky v kotci stát. Člověče bláhový, copak jsi slepý, Dulík chce žít a zatím tu dřepí ! Parťák do nepohody, věrný kamarád, nenech ho tady déle stát. Jen k malým dětem ne raději, ale kvůli tomu neber mu naději. Dulík ti vrátí tvojí dobrotu, hlídat ti bude rodinu vzorně u plotu. Pět let čekání, jen si to zkus člověče, v kleci se čas táhne na svobodě uteče.
(Tuhle básničku pro Dulíka složila Věra Mija Čechová)

Útulek Zlín

Kontakt: 577 244 44

Roky se do útulku Toulavé Tlapky, z.z. dostal proto, že v jiném útulku zaútočil na dobrovolnici. Víme, že ho původní majitel do útulku dal prý pro časté útěky a rovněž napadení. Rocky však není žádný agresor, je lehce nejistý, neměl nastavené hranice a lidé kolem něj mu prostě nerozuměli. Proto ztrácel pevnou půdu pod nohama a když podlehl stresu, tak zřejmě zaútočil. Nicméně za celou dobu co je u nás, se nic takového nestalo a na Rockym je vidět, že jenom potřebuje mít pravidla a autoritativního člověka, který přesně ví co dělá. Pak i Rocky ví, co má dělat.

Věk 2,5 roku, kříženec německého ovčáka a šarpej, váha 40 kg, do zkušených rukou. Potřebuje autoritu se zkušenostmi. Může i do bytu i na zhradu. Hledá člověka, který s ním bude chtít pracovat a bude ochoten přesně dodržet pravidla bezpečnosti a výchovy, co mu řeknou v útulku. 
Může k vychovaném vyrovnanému psovi, který nevyvolává rvačky. Zatím se nehodí  kdětem, může se to změnit.

Kotnakt: 776 083 090

Toulavé Tlapky, z.s.

Roky
Roky

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kubek: Zahráváme si se čtvrtou vlnou. Neopakujme chybu s rozvolňováním z prosince

Kubek: Zahráváme si se čtvrtou vlnou. Neopakujme chybu s rozvolňováním z prosince

Nesmíme začít zase bezhlavě rozvolňovat. Otevřít školy bez pravidelného testování, to si zahráváme se čtvrtou vlnou epidemie, uvedl ve zprávách televize CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. Podle něj je třeba si uvědomit, že Česko je na tom stále nejhůř z celé Evropy. „Máme nejvyšší počet nakažených, obrovské číslo zemřelých a to, že se situace zdánlivě trochu stabilizovala, jde částečně na vrub toho, že se zase málo testuje,“ zdůraznil Kubek.

Andrej Babiš

Dává Babiš ruce pryč? Očkovací místa se mají s nedostatkem vakcín vypořádat sama

Dává Babiš ruce pryč? Očkovací místa se mají s nedostatkem vakcín vypořádat sama

Očkovací místa se s nynějším nedostatkem vakcín proti koronaviru musí vypořádat sama. Prohlásil to po návštěvě vakcinačního centra při FN Královské Vinohrady premiér Andrej Babiš (ANO). Ten také informoval o změnách v registračním systému, které podle něj výrazně ulehčí přihlašování seniorů. Podle předsedy vlády se nově senioři nebudou muset do systému „dobývat“ a druhý PIN kód jim přijde rovnou s konkrétním termínem očkování.

Fenomén Bitcoin: Co jste chtěli vědět o kryptoměně, ale báli jste se zeptat
Další tři týdny v tvrdém lockdownu. Vláda povolila jen jesle
Úleva pro mediky a jejich rodiny. Poslanci rozhodli o zachování finančních dávek
Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská
reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Nevzdáme to. Kultura a zavřené podniky spojily síly, umělci vystoupili ve výlohách
Další články
reklama
reklama