reklama

DÍL 41.: Hledáme domov Dulíkovi, Rokymu a Jendovi

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

reklama

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

Jeníček, krásný, roztomilý kříženec malé velikosti, 7 kg, cca 5 let. Spolu s maminkou Mařenkou jsme žili uvnitř, leželi na gauči. Pak jsme se stali nechtěným dědictvím, skončili na ulici. Než jse dostali do stejného útulku, Mařenka prozatím našla domov.  V útulku trpěl, plakal, všechny ty ztráty pro něho byly velký šok. Nyní čeká v dočasné péči a doufá, že najdu již trvalý domov. 
Moc hodný, mazlivý, poslušný, aktivní. Hygienické návyky má 100%, neničí. Na vodítku umí, časem by mohl chodit i bez něj. Manipulaci snese krásně. A autě je hodný. Má rád pejsky a děti. Prostě ideální pejsek. 

Domov pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě). Když má radost, je upovídaný.
Krevní testy má v pořádku, zoubky také. Je kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, jedno přeočkování ho čeká.

Kontakt: 776 666 258

Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí poplatek.

Předpokládáme, že milovníkům zvířat neunikla informace, že ohňostroj odpalovaný z Letné byl letos naposledy. Bude totiž nahrazen takzvaným videomappingem, který ušetří zvířata v Praze zbytečného vyděšení a v některých krajních případech i smrti.

Navíc to vypadá, že to nebude jediná regulace pyrotechniky ve městě. Nezbývá, než doufat, že se zvířatům ve velkoměstě alespoň v tomto případě ještě o něco víc uleví. Více v článku ZDE.

Dulík
Dulík
Zdroj: Útulek Zlín

Dulík je už 5 let v útulku. To snad není možné přeci, pět let opuštěný, pět let v kleci ! Ztracená léta, život utíká, nikdo si nevzal dosud Dulíka. Tak krásný hafík, co lásku umí dát, nezaslouží si další roky v kotci stát. Člověče bláhový, copak jsi slepý, Dulík chce žít a zatím tu dřepí ! Parťák do nepohody, věrný kamarád, nenech ho tady déle stát. Jen k malým dětem ne raději, ale kvůli tomu neber mu naději. Dulík ti vrátí tvojí dobrotu, hlídat ti bude rodinu vzorně u plotu. Pět let čekání, jen si to zkus člověče, v kleci se čas táhne na svobodě uteče.
(Tuhle básničku pro Dulíka složila Věra Mija Čechová)

Útulek Zlín

Kontakt: 577 244 44

Roky se do útulku Toulavé Tlapky, z.z. dostal proto, že v jiném útulku zaútočil na dobrovolnici. Víme, že ho původní majitel do útulku dal prý pro časté útěky a rovněž napadení. Rocky však není žádný agresor, je lehce nejistý, neměl nastavené hranice a lidé kolem něj mu prostě nerozuměli. Proto ztrácel pevnou půdu pod nohama a když podlehl stresu, tak zřejmě zaútočil. Nicméně za celou dobu co je u nás, se nic takového nestalo a na Rockym je vidět, že jenom potřebuje mít pravidla a autoritativního člověka, který přesně ví co dělá. Pak i Rocky ví, co má dělat.

Věk 2,5 roku, kříženec německého ovčáka a šarpej, váha 40 kg, do zkušených rukou. Potřebuje autoritu se zkušenostmi. Může i do bytu i na zhradu. Hledá člověka, který s ním bude chtít pracovat a bude ochoten přesně dodržet pravidla bezpečnosti a výchovy, co mu řeknou v útulku. 
Může k vychovaném vyrovnanému psovi, který nevyvolává rvačky. Zatím se nehodí  kdětem, může se to změnit.

Kotnakt: 776 083 090

Toulavé Tlapky, z.s.

Roky
Roky
Zdroj: Toulavé Tlapky, z.s.

Další hlavní zprávy

Vláda

Sport venku ve skupinách je stále ve hře, tvrdí Hnilička. Přesvědčuje Babiše i Arenbergera

Sport venku ve skupinách je stále ve hře, tvrdí Hnilička. Přesvědčuje Babiše i Arenbergera

  • Aktualizováno

Dohady kolem setkávání lidí neutichají. Vláda schválila deset osob vevnitř a dvacet venku. Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO), ale v sobotu řekl, že navrhne, aby platilo dosavadní omezení –⁠ setkávání jen ve dvou. Jasno bude po pondělním jednání vlády. Premiér Andrej Babiš (ANO) se už ale se sportovci sešel v neděli odpoledne a podle šéfa Národní sportovní agentury Milana Hniličky (ANO) je stále ve hře návrat dětí na venkovní sportoviště

Liberecký kraj

Děti bez testů a roušky jen na chodbách. Základní škola v Semilech chce jít proti nařízení

Děti bez testů a roušky jen na chodbách. Základní škola v Semilech chce jít proti nařízení

Od pondělí bez testu a roušky jen ve společných prostorách. Ředitel semilské základní a střední waldorfské školy Ivan Semecký se rozhodl nerespektovat vládní nařízení. Rodičům žáků zaslal dopis, ve kterém je s vlastními pravidly seznámil. Postačí, když předají učitelům prohlášení, že s testováním svých dětí nesouhlasí. Postoj školy nyní řeší hygienická stanice, informoval web Hospodářských novin.

Politika

Petříček ve vládě definitivně končí. Potvrdil mi to Hamáček, uvedl ministr zahraničí

Petříček ve vládě definitivně končí. Potvrdil mi to Hamáček, uvedl ministr zahraničí

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) se na nedělní večerní schůzce s předsedou strany a vicepremiérem Janem Hamáčkem dozvěděl o svém odvolání z vlády. Petříček to bez bližších informací sdělil na dotaz ČTK. Hamáček na dotaz nereagoval. Podle spekulací médií má Petříčka ve funkci nahradit současný ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a na jeho místo má přijít poslanec ČSSD Jan Birke.

Slavia porazila v derby Spartu a výrazně se přiblížila obhajobě titulu
Czernin: Rusko používá Sputnik ke kolonizaci. Zemanova úřednická vláda by jej zavedla
Skupina pana Smejkala dává doporučení pozdě, stěžuje si Babiš. Opět upravil maturity
reklama
reklama
Potřebujete vyprázdnit sklady nekvalitních testů, vmetl Stanjura Havlíčkovi kvůli dětem

Partie

Domácí zpravodajství

Rychetský postupoval protiprávně, zdůrazňuje Zeman. Volební zákon ale vetovat nebude
Dáme Česko dohromady, vzkazuje koalice Spolu. Podepsala dohodu pro sněmovní volby
Další články
reklama
reklama