DÍL 41.: Hledáme domov Dulíkovi, Rokymu a Jendovi

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

CHCETE SOUTĚŽIT? Stačí kliknout a nahrát fotku vašeho mazlíčka, jak si užívá léto!

Jeníček, krásný, roztomilý kříženec malé velikosti, 7 kg, cca 5 let. Spolu s maminkou Mařenkou jsme žili uvnitř, leželi na gauči. Pak jsme se stali nechtěným dědictvím, skončili na ulici. Než jse dostali do stejného útulku, Mařenka prozatím našla domov.  V útulku trpěl, plakal, všechny ty ztráty pro něho byly velký šok. Nyní čeká v dočasné péči a doufá, že najdu již trvalý domov. 
Moc hodný, mazlivý, poslušný, aktivní. Hygienické návyky má 100%, neničí. Na vodítku umí, časem by mohl chodit i bez něj. Manipulaci snese krásně. A autě je hodný. Má rád pejsky a děti. Prostě ideální pejsek. 

Domov pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě). Když má radost, je upovídaný.
Krevní testy má v pořádku, zoubky také. Je kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, jedno přeočkování ho čeká.

Kontakt: 776 666 258

Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí poplatek.

Předpokládáme, že milovníkům zvířat neunikla informace, že ohňostroj odpalovaný z Letné byl letos naposledy. Bude totiž nahrazen takzvaným videomappingem, který ušetří zvířata v Praze zbytečného vyděšení a v některých krajních případech i smrti.

Navíc to vypadá, že to nebude jediná regulace pyrotechniky ve městě. Nezbývá, než doufat, že se zvířatům ve velkoměstě alespoň v tomto případě ještě o něco víc uleví. Více v článku ZDE.

Dulík je už 5 let v útulku. To snad není možné přeci, pět let opuštěný, pět let v kleci ! Ztracená léta, život utíká, nikdo si nevzal dosud Dulíka. Tak krásný hafík, co lásku umí dát, nezaslouží si další roky v kotci stát. Člověče bláhový, copak jsi slepý, Dulík chce žít a zatím tu dřepí ! Parťák do nepohody, věrný kamarád, nenech ho tady déle stát. Jen k malým dětem ne raději, ale kvůli tomu neber mu naději. Dulík ti vrátí tvojí dobrotu, hlídat ti bude rodinu vzorně u plotu. Pět let čekání, jen si to zkus člověče, v kleci se čas táhne na svobodě uteče.
(Tuhle básničku pro Dulíka složila Věra Mija Čechová)

Útulek Zlín

Kontakt: 577 244 44

Roky se do útulku Toulavé Tlapky, z.z. dostal proto, že v jiném útulku zaútočil na dobrovolnici. Víme, že ho původní majitel do útulku dal prý pro časté útěky a rovněž napadení. Rocky však není žádný agresor, je lehce nejistý, neměl nastavené hranice a lidé kolem něj mu prostě nerozuměli. Proto ztrácel pevnou půdu pod nohama a když podlehl stresu, tak zřejmě zaútočil. Nicméně za celou dobu co je u nás, se nic takového nestalo a na Rockym je vidět, že jenom potřebuje mít pravidla a autoritativního člověka, který přesně ví co dělá. Pak i Rocky ví, co má dělat.

Věk 2,5 roku, kříženec německého ovčáka a šarpej, váha 40 kg, do zkušených rukou. Potřebuje autoritu se zkušenostmi. Může i do bytu i na zhradu. Hledá člověka, který s ním bude chtít pracovat a bude ochoten přesně dodržet pravidla bezpečnosti a výchovy, co mu řeknou v útulku. 
Může k vychovaném vyrovnanému psovi, který nevyvolává rvačky. Zatím se nehodí  kdětem, může se to změnit.

Kotnakt: 776 083 090

Toulavé Tlapky, z.s.

Tagy: