reklama
CNN Prima News doporučení

doporučení

Výpis příspěvků ke štítku „doporučení“

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

3. prosince 2021 16:59

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

Nesmíme ibuprofen, ale vakcínu si píchnout máme? Těhotné tápou, zda se nechat očkovat

21. července 2021 05:31

I přesto, že je očkování proti covidu těhotným ženám doporučeno, většina z nich se do fronty na vakcínu nehrne. Nejedná se ale o žádné „popíračky“ onemocnění, z velké části jde o mladé ženy, které tápou ve změti informací a po více než roce v pandemii už nevědí, komu a co mají věřit. Jde přitom o skupinu zhruba 100 tisíců žen. Čeho se těhotné Češky nejvíce strachují a proč často nedají ani na doporučení svých gynekologů?

AstraZeneca a Johnson & Johnson až od 60 let. Ministerstvo dalo na rady expertů

9. června 2021 20:06

Ministerstvo zdravotnictví doporučilo vakcínami AstraZeneca a Johnson & Johnson neočkovat mladší 60 let. Uvedlo to ve středu v tiskové zprávě s odkazem na stanovisko České vakcinologické společnosti a Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Kdo už dostal první dávku látky AstraZeneca, bude jí i doočkován. K podobným věkovým omezením již dříve přistoupily další evropské země, Česko se k nim tehdy nepřipojilo.

Partnerka miliardáře Janečka sdílela intimní fotky z porodu. Krásné, vzkázala Havlová

25. května 2021 12:42

Miliardáři Karlu Janečkovi a jeho partnerce Lilii Khousnoutdinové se před týdnem narodil syn Karel George. Porod proběhl bez problémů a už na druhý den se Khousnoutdinová cítila skvěle. Nyní se rozhodla o své zkušenosti podělit i se svými fanoušky na sociálních sítích. Sdílela snímky přímo z porodu a navíc ženám dala i několik dobrých rad.

WHO proti covid pasům: Výhody pro očkované jen prohloubí nerovnost

20. dubna 2021 19:31

Krizový štáb Světové zdravotnické organizace (WHO) v pondělí důrazně doporučil, aby státy nepodmiňovaly mezinárodní cestování průkazem o očkování. WHO tak ve stupňující se debatě ohledně covidových pasů setrvává ve svém postoji, informovala agentura Reuters. O systému pracovně nazvaném „TNO“ (test, nemoc nebo očkování), který se plánuje i v ČR jako povolenka k cestování či kulturním akcím, promluvil i epidemiolog Rastislav Maďar.

reklama