CNN Prima News dotazník

dotazník

Výpis příspěvků ke štítku „dotazník“

Prezidentská anketa se Zimou: Adopci pro stejnopohlavní páry bych umožnil za přísných podmínek

9. ledna 2023 07:32

S adopcí pro stejnopohlavní páry bych neměl problém, pokud by tam byla kritéria, která by to velmi přísně posuzovala, protože adopce dětí se velmi přísně posuzuje i u heterosexuálních párů. To řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS kandidát na prezidenta Tomáš Zima. Mluvil také o existenci více pohlaví či o svém zdravotním stavu. CNN Prima NEWS postupně přináší rozhovory se všemi kandidáty na Hrad. Každý host vždy zodpoví 12 konkrétních otázek. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

Gott v prvním rozhovoru sršel vtipem. Prozradil, kdo se mu líbí i své největší přání

29. prosince 2021 12:02

Historicky první interview pro média poskytl zpěvák Karel Gott v roce 1962 pro časopis Mladý svět. V té době mu bylo 23 let a byl na začátku své hvězdné kariéry. Rozhovor, který probíhal formou dotazníku, zveřejnil v knize Má cesta za štěstím, jež vyšla po jeho smrti. Z jeho odpovědí je patrné, že už tehdy měl velký smysl pro humor.

V sobotu začíná sčítání lidu. Máme pro vás videonávod, jak vyplnit dotazník

24. března 2021 20:39

K vyplnění on-line formuláře pro sčítání lidí stačí připojení k internetu, elektronické zařízení a přibližně čtvrthodina času. Dotazník na stránkách podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) musí vyplnit každý, kdo žije v České republice, jinak dotyčnému hrozí pokuta ve výši až deset tisíc korun. On-line formuláře se lidem otevřou tuto sobotu 27. března, redakce CNN Prima NEWS vám ale připravila videonávod, na který se můžete podívat už teď.

Babičko, nejste těhotná? Senioři před očkováním odpovídají na úsměvné dotazy

1. února 2021 14:21

Nejste náhodou těhotná nebo nekojíte? Seniorky nad 80 let musí těsně před očkováním vyplnit formulář, ve kterém některé otázky působí vzhledem k jejich věku značně absurdně. Přestože se podle původního plánu už měl spouštět registrační systém na očkování prvního února pro širokou veřejnost, zůstává nadále otevřený pouze právě pro seniory starší 80 let. Kromě nich jsou očkovaní také zdravotníci a zaměstnanci sociálních služeb.

Češi chybují v dotazníku, který potřebují k cestě na dovolenou. Do letadla je nepustí

21. srpna 2020 21:23

Pokud letíte na dovolenou například do Řecka, máte povinnost vyplnit dotazník, po kterém vám před odletem přijde do e-mailu od letecké společnosti takzvaný QR kód. Mnozí turisté často u jeho vyplňování chybují, na což je ale systém neupozorní. Lidé pak dostanou potvrzovací e-mail, že je vše v pořádku. Až na letišti se ale dozvědí, že tomu tak není a letecká společnost je pak nechce vzít na palubu.