reklama
CNN Prima News hodnocení

hodnocení

Výpis příspěvků ke štítku „hodnocení“

Meghan a Harry kážou vodu a pijí víno, zlobí se Britové. Čím je pár nejvíc naštval?

10. října 2021 06:06

Extrémně destruktivní. Těmito slovy zhodnotil komentátor Richard Fitzwilliams rozhovor prince Harryho s manželkou Meghan u moderátorky Oprah Winfreyové z letošního března. Podle něj se manželé snažili prezentovat jako oběti, když mluvili o tom, jak je zasáhla tíživá situace v Buckinghamském paláci. Podle Fitzwilliamse s tím však před lidmi neobstáli. Vyčítají jim navíc, že dělají něco jiného, než říkají.

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

Druhák nenapsal tečky za větou, dostal pětku. Neprofesionální přístup, bouří se rodiče

8. října 2021 20:28

Nejen rodiče školáků pobouřil nedávný příspěvek maminky, která zveřejnila test z češtiny jejího dítěte. To v něm zvládlo bezchybně i krasopisně napsat několik vět, na jejich konci však chyběla tečka. Za tuto „drobnost“ byl školák od učitelky ohodnocen „pětkou“, a to dvakrát podtrženou. Předseda Asociace ředitelů základních škol Luboš Zajíc upozorňuje, že zvláště na prvním stupni je potřeba děti spíše motivovat.

Drama s Bělorusy očima Vladimíra Vůjtka ml.: Zaplaťpánbůh za dva body

24. května 2021 22:37

Zaplaťpánbůh. Aspoň výhra za dva body. Určitě všem spadl kámen ze srdce. Tak glosoval drama české hokejové reprezentace v duelu mistrovství světa v lotyšské Rize proti Bělorusku bývalý útočník Vladimír Vůjtek mladší. Výhru 3:2 v prodloužení nepřeceňuje, naopak upozorňuje, že každý další duel na šampionátu bude pro Čechy téměř jako play-off.

reklama