reklama
CNN Prima News Igor Bruzl

Igor Bruzl

Výpis příspěvků ke štítku „Igor Bruzl“

Sousedé obětí z bohumínského paneláku: Na co pomník? Chceme zapomenout

17. září 2020 16:44

Když měsíc po tragickém srpnovém požáru ve věžovém domě v Nerudově ulici nechalo město uklidit stovky svíček před panelákem, začala diskuse, jak jedenáct obětí uctít trvaleji. „Nějaké pietní místo tam určitě patří,“ říká bohumínský místostarosta Igor Bruzl. Zdaleka ne všichni obyvatelé osudového domu i okolního sídliště s ním ale souhlasí.

Jedna rodina a jedna obyvatelka už se nechtějí vrátit do domu, ve kterém v sobotu hořelo

11. srpna 2020 11:16

Představitelé města Bohumín oznámili, že během úterý by měla být do domu v Nerudově ulici, ve kterém v sobotu hořelo, obnovena dodávka vody, o den později i elektřiny. Zároveň se snaží pomoci nájemníkům, kteří se chtějí co nejdříve vrátit zpět do svých bytů. Jedna obyvatelka domu a další rodina se ale po tragédii do svých bytů už vrátit nechtějí.

Policie vyšetřuje rasistický článek o požáru v Bohumíně, potvrdil Hamáček

9. srpna 2020 20:18

Policie vyšetřuje rasistický článek o tragickém požáru v Bohumíně. Na Twitteru to v neděli uvedl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). V textu portálu Vlastenecké noviny se píše, že oběti i údajný pachatel byli Romové. Bohumínský místostarosta Igor Bruzl (ČSSD) již dříve oznámil, že nešlo o příslušníky žádné z menšin. Při požáru panelového domu v Bohumíně na Karvinsku zemřelo 11 lidí včetně několika dětí a dalších deset je zraněných.

reklama