CNN Prima News innogy

innogy

Výpis příspěvků ke štítku „innogy“

Ztráta práce kvůli covidu a teď Bohemia Energy. Rodině zbývají na živobytí dva tisíce

Alena Ejemová z Kroměříže je dalším z bývalých klientů společnosti Bohemia Energy, kteří kvůli krachu firmy zažívají nepříjemné chvíle. Od jara je kvůli postcovidovým problémům nezaměstnaná. Manžel vydělává 16 tisíc a doma mají školou povinnou dceru. Měsíčně platili zálohy za elektřinu dva a půl tisíce korun, za plyn dva tisíce osm set. Před pár dny jim přišla faktura od dodavatele poslední instance. Společnost Innogy jim spočítala jen plyn na jedenáct tisíc měsíčně.

Zálohy na energie i o 75 tisíc vyšší. To je na ukončení provozu, říká muž z Hrušek

Zálohy pětkrát nebo i osmkrát vyšší. Do naší redakce přicházejí další rozhořčené reakce lidí nad tím, že po krachu jejich dodavatele plynu nebo elektřiny musí platit mnohonásobně vyšší částky. To je i případ některých obyvatel obce Hrušky, kterou se v létě prohnalo ničivé tornádo. Muž má například zaplatit na zálohách o téměř 75 000 korun více.

Kontrola nákladů na energie s aplikací innosvět

Chcete mít ke svým výdajům za energii přístup 24/7? Chcete řešit cokoliv ze světa energií z pohodlí domova a mít také možnost si upravit výši zálohy dle aktuální potřeby? Především se pak vyhnout překvapení v podobě vyššího účtu za energie, než jste očekávali? Kontrola či úprava energií je s innosvětem hračka.

Servis plynového kotle nechejte na nás, pošleme k vám odborníky, nabízí innogy

Téma: Komerční sdělení

Neodborně seřízený nebo dokonce špatně fungující plynový kotel může ohrozit lidské životy. Jeho provozování také stojí víc, než pokud je kotel zcela v pořádku. Proto dodavatel plynu, společnost innogy, přišla již před časem pro své zákazníky s nabídkou pravidelného servisu plynových spotřebičů.