Jaké menu představí nová generace kuchařů? Nenechte si ujít nové díly pořadu Prostřeno!

Zajímá vás, jak vypadá budoucnost české gastronomie? Přesně to uvidíte již následující týden v pořadu Prostřeno! Soutěžní menu totiž připraví pánové, kteří se učí na kuchaře. A o kritiku nebude nouze.

V Prostřenu se tentokrát předvede pět kuchařských učňů, a to pod dohledem svých mistrů. Hned v pondělí ale soutěžící Sam zjistí, že ne všechny taje kuchyně už mu byly představeny, a bude mít trochu problém s výslovností.

Dokonce se ukáže i to, že ani budoucí kuchař nejí vždy vše. Někteří by nepozřeli rajče nebo kopr. V úterý bude u Jakuba trochu problém se servírováním. Kluci totiž na kytičky moc nejsou. „Je to dobré, ale jedlé květy mi nechutnají,“ vyslechne si.

Ve středu Ludvík předvede, že není neomylný a že je lepší, když mu za zády stojí jeho mistr. Co poplete? Ve čtvrtek konečně dojde i na zdravější kuchyni. Jenže chlapům zelenina jako příloha rozhodně nestačí, a tak budou značně překvapeni. A v pátek se Zdeňka zmocní lehká nervozita a dojde i na zranění.

Kdo z budoucích kuchařů nakonec najde pod pokličkou výhru? Dívejte se již od pondělí 14. února každý den na pořad Prostřeno! vždy v 17:50 hodin.

Tagy: