reklama

Kámoš Jerry hledá domov, pomůžete?

Taky pořád sedíte doma v koronténě? Já teda jo, ale musím vám říct, že je o dost lepší sedět zavřená ve velkým baráku nebo bytě, než být namačkaná v kleci s dalšíma dvaceti. To už jsem si prožila a proti tomu je tady to úplný bájo. A víte, co je taky ještě horší, než muset být zavřená doma? Žádnej domov nemít! A takových zvířat jsou mraky.

reklama

Taky pořád sedíte doma v koronténě? Já teda jo, ale musím vám říct, že je o dost lepší sedět zavřená ve velkým baráku nebo bytě, než být namačkaná v kleci s dalšíma dvaceti. To už jsem si prožila a proti tomu je tady to úplný bájo. A víte, co je taky ještě horší, než muset být zavřená doma? Žádnej domov nemít! A takových zvířat jsou mraky.

Naštěstí to spoustě lidem není jedno, a tak se o takový zvířata staraj a berou si je k sobě, než jim najdou ten správnej domov, kde už můžou zůstat na furt. Takovej hodnej člověk je i můj kolega Jiří z Obránců zvířat. Už má doma ustrašenou psí dámu Šárku, ale k ní si ještě vzal mýho novýho kámoše Jerryho a tomu teď hledá novej domov. Tak jsem si řekla, že mu s tím pomůžu.

Tak snad abych vám Jerryho trošku představila… Je strašně chytrej a vynalézavej, umí si sám otevírat dveře. Ať máte jakejkoliv typ odpaďáku, tak on hodně rychle přijde na to, jak se do něj dostat. Moc dobře všemu rozumí, občas ale zneužívá toho, že je kříženec vlčáka a japonský akity. A tak když se mu prostě nechce, tak předstírá, jakože Japonec je a nerozumí… Je pěkně vychytralej, co?

Ale taky je to strašnej mazel… Já teda většinu času trávím s kočkama a Jerry mi je strašně připomíná. V příštím životě určitě kočka bude. Za váma přijde, skloní hlavu a začne si o vás leštit plešku a najednou kotoul na záda a příprava na drbací půlhodinku hotova. Je to fakt největší mazel na světě, takový štěně v dospěláckým svalnatým těle.

Co teda moc neumí, tak štěkání. Na svůj věk by to asi měl zvládat líp, ale místo štěkotu spíš jen tak chraptí. Jsem se mu za to smála (se nedalo) a začala na něj sípat taky, to se teda urazil a odešel si halekat do jinýho pokoje. Ale nevydrží mu to dlouho, je to fakt kámík.

A samozřejmě má rád svoji pohodičku, spí doslova jak dudek. Probudit ho není jen tak. Bělmo před očima, jazyk ven, poloha na záda a odpolední cesta do nekontrolovanýho rauše může začít. Docela sympaťák tenhle Jerry, co říkáte?

No, pokud vás Jerry zaujal, což je úplně jasný, tak se ozvěte paní Stáně Strohschneiderové na číslo 773 054 791 nebo na mail stana.krmiva@gmail.com. Mně se teda po Jerrym bude stýskat, až bude pryč od Jiřího, ale s akčním Jerrym by Šárka neměla na starý kolena vůbec klid. Mrkněte na něj TADY.

Tak mě napadá, že sezení doma je dobrá příležitost adoptovat nějakýho zvířecího bezdomovce. Pokud jste teda o tom už přemýšleli a jste si jistí, že vás po koronténě neomrzí a Jerry vás úplně neoslovil (což bych se teda divila), tak můžete mrknout ještě i tady:

DOGPOINT

Psí život

Azyl opuštěných psů v Libni

PESWEB

Tagy:

Hlavní zprávy

Maláčová: Největší hrozbou je ODS, přijdou poplatky za lékaře, školné či zdražování
Partie

Maláčová: Největší hrozbou je ODS, přijdou poplatky za lékaře, školné či zdražování

ODS se připravuje na vládnutí s hnutím ANO a chystá se privatizovat nemocnice, zavést školné a celkově snižovat životní úroveň obyčejným lidem. V Partii Terezie Tománkové to řekla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Uvedla, že se místopředseda ODS Zbyněk Stanjura v kuloárech již představuje jako budoucí ministr vlády Andreje Babiše (ANO). Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová to však rezolutně odmítá.

Šéfka TOP 09: Maláčová má panickou obsesi z ODS, strašení si nechte do pohádek
Partie

Šéfka TOP 09: Maláčová má panickou obsesi z ODS, strašení si nechte do pohádek

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová osočila ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) z toho, že svými výroky o ODS pouze straší lidi. Jednička na kandidátce ČSSD v Praze má podle jedné z tváří koalice Spolu „panickou obsesi“ z občanských demokratů. Maláčová v pořadu Partie Terezie Tománkové tvrdila, že pokud se ODS dostane do nové vlády, dojde na rozsáhlé privatizace a budou se rušit nemocnice v malých městech.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

Burka, nikáb, burkiny, čádor či hidžáb. Jak poznat rozdíly v oděvech muslimek?

Odívání muslimských žen prošlo nejen v evropském prostředí sérií bouřlivých diskuzí. Nyní se téma vrátilo na stůl především v souvislosti s děním v Afghánistánu. Společně s tím se nicméně vrátil také zmatek v pojmech. V muslimském světě totiž existuje hned několik forem zahalování, které se v evropském prostředí navzájem zaměňují. Jak poznat rozdíly mezi burkou, nikábem, čádorem a hidžábem?

Babiš se chlubí, že Čechům zlevnil data. Máme je druhé nejdražší v EU, reaguje opozice

Češi mají druhá nejdražší mobilní data v Evropské unii, ta se proto znovu před volbami stávají zásadním politickým tématem. Premiér Andrej Babiš již mnohokrát řekl, že levnější data jsou pro jeho vládu prioritou, v minulosti kvůli nim například odvolal ministryni průmyslu a obchodu Martu Novákovou. Aktuálně se chlubí, že se skutečně dosáhlo nižších cen. Opozice však upozorňuje, že data nadále zůstávají nejen mezi nejdražšími v Evropě, ale také na celém světě.

V Česku za sobotu přibylo 301 případů covidu. Počet hospitalizovaných klesl

Laboratoře v Česku v sobotu odhalily 301 případů koronaviru, o 50 více než před týdnem. Více pozitivních testů za víkendový den evidovalo ministerstvo zdravotnictví naposledy 22. května. V nemocnicích bylo v sobotu 146 lidí s onemocněním COVID-19, oproti pátku jejich počet klesl o 23. Ve vážném stavu je v posledních dnech kolem 30 lidí. Tzv. incidenční číslo, tedy počet nově potvrzených případů covidu za posledních sedm dní v přepočtu na 100 tisíc obyvatel, stagnuje třetím dnem na 28 případech. Reprodukční číslo kleslo na 1,11.

reklama

Domácí zpravodajství

Chřipka bude letos řádit jako před covidem, varuje lékař. Češi podceňují důsledky

Zatímco v loňském roce chřipka prakticky vymizela, někteří odborníci předvídají, že letos se může objevit stejně jako v předchozích letech. Podobně jako u covidu je nejlepší ochranou před nákazou očkování. Které skupiny obyvatel by se měly nechat proti chřipce naočkovat, kdy je na to nejvhodnější doba a má to vůbec smysl? Na otázky CNN Prima NEWS odpovídá praktický lékař Michal Holásek.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama