CNN Prima News kohout

kohout

Výpis příspěvků ke štítku „kohout“

Farmář překonal rakovinu, o život ho připravil agresivní kohout. Už dříve zaútočil na vnučku

Nizozemského farmáře Jaspera Krause zabil loni v dubnu jeho kohout, ukázalo tento týden probíhající vyšetřování. Zvíře už mělo před tím napadnout i jeho vnučku. Kraus, který žil v Irsku, ale pocházel z Haagu, utrpěl vážné zranění na noze a ztratil několik litrů krve. Teprve poté ho našel jeho nájemník. Farmář dříve překonal rakovinu, útok agresivního kohouta ale ani přes pomoc záchranářů nepřežil. Příčinou smrti byla srdeční arytmie a infarkt.

Brutální zábava s krvavým koncem. „Ozbrojení“ kohouti při ilegálních zápasech zabili dva muže

Kohoutí zápasy na jihu Indie se staly osudnými hned dvěma tamním mužům. Oba podlehli zraněním, která jim způsobili k boji nucení opeřenci s žiletkami na nohách. Fatálnímu konci brutální zábavy nedokázal zabránit ani pokus o převoz poraněných osob do nemocnice. Incidenty se udály v neděli na dvou různých místech. Kohoutí zápasy jsou v Indii populární kratochvílí, a to zejména během hinduistického svátku Sankranti.

Hýkají tu osli a budí mě kohout, stěžovali si turisté. Vesnice reagovala neobvykle

Zástupci obce Ribadesella na severu Španělska, kde žije 5 700 stálých obyvatel, řeší neobvyklé stížnosti. Někteří turisté jim volali a stěžovali si na hýkající osly. Jiní vytáčeli čísla oficiálních činitelů, aby je upozornili na trus, který za sebou nechávají potulující se krávy. Vesnice reagovala neobvykle – úzkostným turistům vzkázala, ať nejezdí.