CNN Prima News Leeds United

Leeds United

Výpis příspěvků ke štítku „Leeds United“

Na trávníku trpěl, v nemocnici pak rozdával radost. Elliott obdaroval zraněného chlapce

Sotva se mladík Harvey Elliott zapracoval do základní sestavy Liverpoolu, ocitl se na marodce. 18letého fotbalového šikulu vyřadil zřejmě až do Vánoc ze hry na první pohled nevinný zákrok hráče Leedsu Pascala Struijka ve víkendovém kole Premier League. Zatímco v táboře Reds panovalo značné zklamání, vymknutý kotník, se kterým bude muset Elliott na operaci, nepřímo zařídil radost 14letého fanouška Jacoba.

Nečekej na VAR. Používej praporek, co ti dali, sepsul hráč rozhodčího za pasivitu

VAR, tedy video asistent rozhodčího, budí masivní reakce napříč celým fotbalovým světem. Zvláště v Anglii je tato teď už běžná součást hry často kritizována paradoxně pro přehnanou propracovanost. Díky počítačové geometrii je systém schopný rozeznat milimetrové ofsajdy, které by v „předvideových“ časech nikdo neřešil. A pak je tu také časté hanění lajnových sudích, kteří jsou podle některých názorů nyní příliš pasivní. Myslí si to i kapitán Leedsu United Luke Ayling.

Klopp k Superlize: Hráčům ani mně nikdo nic neřekl. Hodlá kouč Liverpoolu odstoupit?

Úřadující anglický mistr Liverpool je jedním z prozatímních 12 členů kontroverzního fotbalového projektu Superliga. A loajální příznivci klubu z města u zátoky Mersey pro příslušnost k této společnosti jen těžko hledají odpuštění. Hráči i trenérský tým jsou v tom celém nevinně, jak sám potvrdil hlavní kouč Jürgen Klopp. Nikdo s ním ani jeho svěřenci vstup do nové evropské soutěže nekonzultoval. Být na něm, do ničeho takového by se nevrhl.

Leeds splnil sen mladému fanouškovi s rakovinou. Na hřiště ho dostal díky tabletu

Elliot Metcalfe je 13letým vášnivým fanouškem anglického klubu Leeds United. Mladý příznivec v současné době prožívá velmi těžké období, protože bojuje s rakovinou. Fotbalový celek, který se letos po dlouhé době vrátil do Premier League, se rozhodl složitou životní etapu svému podporovateli trochu zpříjemnit a i v časech „zavřených“ stadionů ho dostal před zápasem zajímavou cestou přímo na trávník.