reklama
CNN Prima News Lenka Zlámalová

Lenka Zlámalová

Výpis příspěvků ke štítku „Lenka Zlámalová“

Komentátoři: Voliči ANO utíkají ke STAN. Piráti v kampani ochutnají vlastní medicínu

Voliči hnutí ANO podle komentátorů Lenky Zlámalové (Echo) a Petra Holce (Info.cz) neutíkají k Pirátům ani ke koalici Spolu, ale k hnutí STAN. Proto Andrej Babiš právě do koalice Pirátů a STAN nejvíce střílí a snaží se ji pošpinit. Podle Holce tak Piráti také poprvé ochutnají i vlastní medicínu a k antibabišismu se přidá v těchto volbách i antipirátismus. Zlámalová dodává, že hlavním tématem voleb nebude migrace, o což se často snaží právě Babiš, ale bydlení a zdražování.

Piráti jsou pro Babiše hrozba, proto do nich ostře pálí. Nic tím nezíská, říkají experti

Andrej Babiš dříve označoval Piráty za kluky a chtěl s nimi spolupracovat. Teď jsou to pro něj ekofanatici, aktivisté a největší ohrožení pro Česko. Podle politologa Ladislava Cabady si Babiš moc dobře uvědomuje, že Piráti jsou hlavním rivalem ANO ve sněmovních volbách. Expert na politický marketing Karel Komínek CNN Prima NEWS řekl, že hnutí ANO však útoky na Piráty nic nezíská.

Komentátoři: Feri mohl sebrat Prahu Pirátům. Koalice Spolu ztratila největší zbraň

Koalice Spolu přišla kvůli aféře údajného sexuálního násilí exposlance Dominika Feriho o svojí největší zbraň v Praze. „Mladý politik měl potenciál sebrat Prahu Pirátům,“ uvedla ve vysílání CNN Prima NEWS komentátorka Echo24 Lenka Zlámalová. Společně s komentátorem Hospodářských novin Petrem Honzejkem hovořili také o tom, jak se při čtvrtečním hlasování o nedůvěře vlády zachovají komunisté.

Agrofert získal od státu 155 milionů na projekty kritizované auditem. Vracet je nehodlá

Z projektů kritizovaných auditem Evropské komise už Česko vyplatilo firmám holdingu Agrofert ze státní pokladny zhruba 155 milionů korun. Nyní jde o to, zda by tyto peníze neměla firma vrátit. Agrofert tvrdí, že nikoli. Není ani jasné, zda to po něm bude stát požadovat, protože ministerstvo průmyslu a obchodu nebo ministerstvo pro místní rozvoj se závěry komise nesouhlasí. Podle analytičky Lenky Zlámalové ale dotace vyplaceny být neměly.

Rozpuštění Sněmovny? Podle Koláře směšná představa, Zlámalová to nevylučuje

Nereálné až směšné. Těmito slovy ohodnotil komentátor Petr Kolář pokus sehnat 120 poslaneckých hlasů k rozpuštění Sněmovny. V pondělním pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS se tak dostal do názorového sporu s komentátorkou Lenkou Zlámalovou, která zastává opačný názor. Podle ní prý není vyloučené, že se poslanci hnutí ANO obrátí proti premiérovi Andreji Babišovi.

Zeman si premiéra pase. Babiš je jako pudl, který se prezidenta bojí, říká komentátorka

Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělí v Lánech vysvětloval prezidentovi Miloši Zemanovi, že v případě výbuchů ve Vrběticích existuje jen jedna vyšetřovací verze – ta s účastí ruských agentů GRU. Učinil tak po nedělním projevu hlavy státu, ve kterém prezident mluvil o dvou verzích. Podle komentátorky Lenky Zlámalové se tento krok na jejich vztahu nijak nepodepsal. „Pan premiér funguje jako jakýsi pudl, který se obává pana prezidenta, na němž visí jeho osud,“ uvedla v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Zlámalová.

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček působí jako naprostý zoufalec, který už ztratil i respekt a důvěru už policistů, míní analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podobně hovoří i komentátor MF DNES Miroslav Korecký, podle kterého byl Hamáčkův neúspěšný pokus o vládní rošádu na ministerstvu zahraničí „neuvěřitelný amatérismus“. Novináři se na tom shodli ve vysílání CNN Prima NEWS.

Komentátorka Zlámalová: Nouzový stav ani náhodou. Babiš se jen vymlouvá na Brusel

Vláda požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu. Ten aktuální totiž skončí v neděli 28. března. Podle komentátorky týdeníku Echo Lenky Zlámalové by vláda měla začít boj s koronavirem řídit podle pandemického zákona, a nikoli skrze nouzový stav. „Máme nejvíce mrtvých, nejvíce nakažených a největší omezení pohybu. Tahle rovnice nefunguje,“ řekla na CNN Prima NEWS, kde diskutovala s šéfredaktorem Mladé fronty DNES Jaroslavem Pleslem.

reklama