reklama
CNN Prima News Lenka Zlámalová

Lenka Zlámalová

Výpis příspěvků ke štítku „Lenka Zlámalová“

Analytička: Pro Piráty už to horší být nemůže. Opozice by znamenala sebevraždu

16. listopadu 2021 11:53

Jít do opozice by pro Piráty znamenalo politickou sebevraždu. Po pondělním oznámení výsledků hlasování o vstupu do vlády to ve vysílání CNN Prima NEWS řekla analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podle ní by se čtveřice současných pirátských poslanců v opozici ztratila a měla nulový prostor. Ve vládě by naopak neměli co ztratit.

Komentátorka: Kolář je „Zemanobijec“, to musíme vnímat. Babiš chce hlasy naštvaných lidí

8. listopadu 2021 19:43

Andrej Babiš (ANO) začal ihned po sněmovních volbách svou prezidentskou kampaň, myslí si analytička Echo24 Lenka Zlámalová. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS uvedla, že bude dosluhující premiér spoléhat na hlasy naštvaných příznivců nově vznikající vlády. Zlámalová se také ohradila proti slovům poslance TOP 09 Ondřeje Koláře, který naznačil, že rozhovor hlavy státu Miloše Zemana nesvědčí o jeho zdravotní způsobilosti k práci.

Ministr pro Evropu je legrační. Tři nové posty ve vládě jsou zbytečné, říká komentátor

5. listopadu 2021 20:30

Komentátor Lidových novin Petr Kamberský označil vznik dalších ministerských postů ve vládě koalice Spolu a Pirátů se Starosty za legrační. Další úřady podle něj nepotřebujeme, ale pokud půjde jen o přesunutí agendy, je to podle komentátora zanedbatelná věc. Analytička webu Echo24 Lenka Zlámalová považuje za rozumné, že pravděpodobná vláda nemá ve svém návrhu programového prohlášení zmínku o covidu.

Jak chce nová vláda šetřit? V koaličním programu převažují výdaje, říká komentátor

4. listopadu 2021 07:17

V koaličním programu budoucí vlády, který ve středu unikl do médií a CNN Prima NEWS ho má k dispozici, jsou podle komentátora MF Dnes Miroslava Koreckého téměř samé výdaje. Spolu s analytičkou týdeníku Echo Lenkou Zlámalovou se v pořadu 360° CNN Prima NEWS divili, kde chce nová vládní koalice složená ze Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) a Pirátů a STAN šetřit. Za první rok totiž slibuje úspory až 100 miliard korun.

Blažek je vstřícný krok a Zeman nemá na vybranou. Komentátorka hodnotí povolební jednání

3. listopadu 2021 21:26

Andrej Babiš (ANO) dal najevo, že nominaci nepřijme, a prezidentu Zemanovi tak nezbývá, než pověřit Petra Fialu (ODS). Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekla komentátorka Echo24 Lenka Zlámalová. Vládní koalici pochválila za to, že nevyčkává, chová se sebevědomě a „šlape na plyn“. Zeman se podle Zlámalové bude chovat jinak než v minulosti. Vstřícným krokem je podle ní nominace Pavla Blažka z ODS na ministra spravedlnosti. Politika, kterého Zeman dobře zná a standardně s ním komunikuje.

Komentátoři: Migrace je umělé téma. Babiš bičuje mrtvého koně a pere se s Okamurou o voliče

30. září 2021 16:02

Téma migrace je uměle vytvořené a žádná velká vlna uprchlíků jako v roce 2015 u nás nehrozí, řekla na CNN Prima NEWS analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Dodala, že valná většina parlamentních stran včetně Pirátů je proti nelegální migraci. S tím souhlasí i politolog Lubomír Kopeček – ve Zprávách Plus uvedl, že jde především o téma premiéra Andreje Babiše (ANO) a Tomia Okamury (SPD), kteří se přetahují o voliče.

Maláčová se narodila jako 50letá žena, Fiala je zoufale necharismatický, míní novináři

27. září 2021 07:28

ČSSD bojuje o to, aby se ve volbách do Poslanecké sněmovny dostala přes kritickou hranici pěti procent. Pomoci jim má i pořad Hustá dvojka, ve kterém vystupuje ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a její kolega Matěj Stropnický. „Maláčová může fungovat na starší lidi, narodila se jako padesátiletá žena. Stropnický pak odvádí mnohem lepší práci, než když byl u Zelených,“ okomentoval dvojici šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl ve vysílání CNN Prima NEWS.

Komentátoři před superdebatou: Okamura bude excelovat. Babišovi funguje skřekot

26. září 2021 14:52

Vybraní političtí komentátoři se v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS shodli, že nejpřesvědčivější vystoupení ve večerní superdebatě Česko hledá premiéra očekávají od Tomia Okamury (SPD). „Předvádí neuvěřitelnou kampaň, možná nejlepší letošních voleb. V debatě bude významně excelovat,“ řekl šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

reklama