CNN Prima News Miloslava Vostrá

Miloslava Vostrá

Výpis příspěvků ke štítku „Miloslava Vostrá“

Kahany do pekla a Schillerová proti všem. To nejlepší z poslední předvolební superdebaty

7. října 2021 05:32

Poslední díl předvolební superdebaty 360°: Hlas lidu se neobešel bez ostrých slovních přestřelek. Zástupci osmi nejsilnějších politických stran, které se ucházejí o poslanecká křesla, navzájem nešetřili kritikou. Největšími terči se staly ministryně financí Alena Schillerová (ANO) a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Když se probíraly chyby současného kabinetu, došlo i na vzácnou společnou řeč mezi ODS a KSČM. Redakce CNN Prima NEWS vybrala ty nejlepší hlášky.

Komunistka Vostrá o Green Dealu: I když jsme v EU, nemusíme přijímat každou pitomost

6. října 2021 22:34

I když jsme součástí Evropské unie, nemusíme přijímat kdejakou pitomost, pustila se do vlády komunistka Miloslava Vostrá v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu televize CNN Prima NEWS, když mluvila o Green Dealu. Podle ní vláda zaspala a měla bojovat za své občany. Souhlasila tak se zástupcem koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) Zbyňkem Stanjurou, který řekl, že si Česko mělo vyjednat výjimku jako Poláci.

Stanjura: Elektronická evidence tržeb je u ledu a měla by tam zůstat

6. října 2021 20:51

První a druhá vlna elektronické evidence tržeb byla kvůli koronavirové pandemii převedena do režimu dobrovolnosti. Zavedení třetí a čtvrté vlny bylo odloženo. Podle Zbyňka Stanjury (ODS) by se EET neměla obnovovat, ani až koronavirová krize odezní. „Je to byrokratická zátěž pro podnikatele. Došlo na naše slova,“ řekl Stanjura v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS.

Jsem zvyklá stát proti všem, říká Alena Schillerová ke sporu s Českou národní bankou

6. října 2021 20:19

Inflace není vinou vlády, je dovezená ze zahraničí. A navíc je dočasná. Tak ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) hájila rozpočtovou politiku vlády a odmítla, že by právě Babišův kabinet měl podíl na současném rychlém tempu zdražování. Na zvýšení úrokových sazeb Českou národní bankou prý vydělají jen banky. „Inflaci to stejně nevyřeší,“ řekla v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS.

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

6. října 2021 18:57

V debatě Speciál 360°: Hlas lidu o vaše hlasy v první části pořadu soupeřili šéfka státní kasy Alena Schillerová (za ANO), poslanec Zbyněk Stanjura (Spolu), poslankyně Miloslava Vostrá (KSČM) a místopředseda hnutí STAN Věslav Michalik. Ve druhé části pořadu se představili ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Svobodných Libor Vondráček, poslanec Jan Hrnčíř (SPD) a ekonom Pavel Řežábek (Přísaha). Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

Sledujte ZÁZNAM Hlas lidu: Co s rostoucími cenami? Diskutují Maláčová, Hrnčíř, Řežábek i Vondráček

4. října 2021 23:31

Sněmovní volby se uskuteční už 8. a 9. října. Jednou z posledních velkých předvolebních debat bude středeční Speciál 360°: Hlas lidu, ve kterém se střetne osm zástupců nejsilnějších politických subjektů. Hlavním tématem bude ekonomická situace v Česku. Pořad můžete sledovat od 20 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Překvapivá shoda? Komunisté a STAN chtějí zdaňovat technologické firmy

23. září 2021 00:05

Chceme zdaňovat technologické firmy, shodli se šéfka rozpočtového výboru Sněmovny Miloslava Vostrá (KSČM) a místopředseda hnutí STAN a také starosta Dolních Břežan Věslav Michalik v pořadu Jak volí vaše peněženka televize CNN Prima NEWS. Ekonoma Mojmíra Hampla pak překvapila další shoda zástupců komunistů a Starostů, a to téma podpory reinvestice zisků.

Jste žvanilové. Chystáte kšefty. Můžete mlčet? Co zaznělo ve vyhrocené Partii

20. září 2021 05:33

S blížícím se termínem voleb politici evidentně začínají ztrácet nervy. Výrazně se to projevilo v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Došlo nejen na názorové střety, ale i na okřikování, výzvy ke slušnému chování a na tvrdá obvinění. Přečtěte si přehledně, co prohlásila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová či šéf SPD Tomio Okamura.

Táhnete nás z EU pod vliv Ruska, máte rusofilní řeči, vmetl Wagenknecht Ševčíkovi

19. září 2021 14:59

Ke střetu došlo i ve druhé části nedělní Partie Terezie Tománkové. V ekonomické debatě mezi senátorem Lukášem Wagenknechtem (Piráti) a Miroslavem Ševčíkem (Trikolora) vmetl pirátský zákonodárce svému oponentovi, že má rusofilní řeči. Podle Wagenknechta by Ševčík nejradši vyňal Česko z Evropské unie, čímž by zemi dostal pod vliv Ruska. Ekonom a kandidát Trikolory reagoval slovy, že takové výroky jsou směšné a pod ruský vliv Česko prý táhne Německo.