CNN Prima News mítink

mítink

Výpis příspěvků ke štítku „mítink“

Horák: Francouzská kauza Babiše neohrozí. Jeho voliči na to nemají rozlišovací schopnosti

12. srpna 2022 16:16

Čerstvá informace, že na expremiéra Andreje Babiše (ANO) si chce posvítit francouzská justice kvůli akvizicím jeho nemovitostí na Francouzské riviéře, jeho sílu nijak neohrozí. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl marketingový expert Jakub Horák. Podle něj totiž Babišovi voliči nemají dostatečné rozlišovací schopnosti na to, aby kauzu pochopili. Jeho odpůrci zároveň nevnímají offshorové společnosti, přes jednu z nichž měl Babiš nemovitosti koupit, jako něco špatného.

Babišovo turné pokračuje, po incidentech ale bude policie postupovat jinak. Co se změní?

11. srpna 2022 06:29

Andrej Babiš míří do Ústeckého a Karlovarského kraje. Aby policisté i pořadatelé předešli konfliktům mezi jeho příznivci a odpůrci budou postupovat jinak. Muži zákona budou v reakci na incidenty policistů v civilu jasně označeni a bude jich na místě více, včetně antikonfliktních týmů. Pořadatelé zase odpůrcům vyhradí část prostoru a jasně se od davu odliší jednotnými tričky.

Babišova první slova k zakleknutému chlapci: Narušitelé jsou často zástupci koalice

5. srpna 2022 15:20

Narušitelé mých akcí jsou často zástupci stran vládnoucí pětikoalice. Tak se pro CNN Prima NEWS vyjádřil expremiér Andrej Babiš (ANO) k případu, kdy byl na jednom z jeho mítinků v Borovanech policisty v civilu zakleknut nezletilý chlapec. K incidentu nicméně poznamenal, že ho mrzí. Policejní prezident Martin Vondrášek v pátek oznámil, že celou záležitost prošetří Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Diplomaté Ruska a NATO řeší největší krizi od rozpadu SSSR. V banku je Ukrajina

10. ledna 2022 12:07

Pracovní týden mezi 10. a 14. lednem hodně napoví o tom, na jakou stranu se z dusné křižovatky vydají vztahy Ruska a Západu. Mezi frakcemi podle expertů panuje největší napětí od rozpadu Sovětského svazu. Diplomaté budou v příštích dnech na nejvyšší bezpečností úrovni řešit osud Ukrajiny, ale i Finska. Rusko má v záloze zbraně, Západ kolosální sankce.

Dobudeme Francii zpět, hlásá Zemmour. Mítink prezidentského kandidáta provázely násilnosti

7. prosince 2021 11:26

Změňme běh dějin a vydejme se znovu dobýt Francii. Tak zní výzva dnes už oficiálního prezidentského kandidáta Érica Zemmoura, kterou vyslal směrem k Francouzům na svém prvním volebním shromáždění. Na pařížském předměstí se v obří výstavní hale sešlo na 15 000 Zemmourových příznivců. Bouřlivý mítink se nakonec neobešel bez výtržností a násilností, když se jeho fanoušci střetli s aktivisty, kteří přišli proti pravicovému politikovi protestovat.

Podněcujete nenávist. Diplomatický mítink USA a Číny se zvrhnul v kritiku a obviňování

19. března 2021 13:09

V americkém státě Aljaška v pátek začalo první oficiální setkání vysoko postavených diplomatů Číny a USA od doby, kdy se kapitánského můstku v Bílém domě chopil Joe Biden. Krátce po skončení první části mítinku Spojené státy obvinily asijskou velmoc, že porušuje protokol jednání. Diskuzi po celou dobu provází řada konfrontací.

Podvody a manipulace. Trump na volebním mítinku v Georgii znovu popřel svoji porážku

6. prosince 2020 05:28

Americký prezident Donald Trump ve svém projevu před voliči v Georgii znovu zopakoval, že prezidentské volby byly podle něj poznamenány rozsáhlými podvody, informuje dnes agentura Reuters. Současný šéf Bílého domu stále odmítá upustit od nepodložených tvrzení, že jeho vyzývatel ve volbách, demokrat Joe Biden, zvítězil díky podvodům.

Warholm na Zlaté tretře v Ostravě světový rekord nepřekonal, Špotáková vyhrála

8. září 2020 20:35

Norský atlet Karsten Warholm s velkou převahou vyhrál na Zlaté tretře v Ostravě závod na 400 metrů překážek, ale útok na světový rekord mu nevyšel. Časem 47,62 za ním zaostal téměř o sekundu. Soutěž oštěpařek vyhrála Barbora Špotáková nejlepším českým výkonem roku – 65,19 metru. Přehodila i olympijský limit, ale ty se letos neuznávají.