Muž s infekční nemocí odešel z nemocnice v Brně. Policie ho už našla
policie Zdroj: Profimedia.cz
Policie vypátrala muže s infekční nemocí, který odešel z brněnské nemocnice. Mluvčí policie Bohumil Malášek na webu uvedl, že uprchlého pacienta se podařilo vypátrat ve středu večer a že nyní je v péči lékařů.
Padesátiletý muž z nemocnice odešel poté, co mu lékaři sdělili diagnózu. Bez vědomí personálu opustil bohunickou nemocnici v pondělí kolem poledne. Jeho onemocnění je infekční. Pokud by se neléčil, byl by podle policie v ohrožení života.
Čtěte také