reklama

Chlapci se šli koupat do Sázavy a zmizeli. Policisté prosí o pomoc při pátrání

Na Kutnohorsku u Soběšína pátrali policisté ve čtvrtek v řece po dvou šestnáctiletých chlapcích. Odpoledne akci ukončili a zveřejnili fotky pohřešovaných mladíků, pokračovat budou v pátek.

reklama

V podvečer policie po chlapcích vyhlásila celostátní pátrání a zveřejnila jejich portréty. Leoš Vrubl měří 170 až 175 centimetrů, má blond vlasy a modré oči. Stanislav Samuel Moulis má delší hnědé vlasy a šedé oči, měří 165 až 170 centimetrů. Oba pocházejí z Kroměříže.

K tématu

Policisté začali mladíky hledat už v noci na čtvrtek. „Po půlnoci jsme přijali oznámení o pohřešování dvou šestnáctiletých mladíků, kteří byli v Masarykově kempu. Podle posledních informací se měli jít koupat do řeky Sázavy a od té doby po nich pátráme,“ uvedla pro CNN Prima NEWS policejní mluvčí Petra Potočná.

Na místo byl povolán také speciální policejní vrtulník a kriminalisté prohledávali řeku i její okolí. Do pátrání se zapojili i policisté z poříčních oddělení Slapy a Labe. Chlapce se ale nalézt nepodařilo, proto záchranáři akci ukončili.

„Chlapce se do současné chvíle nepodařilo nalézt. Zítra (v pátek) budou policisté z poříčního oddělení Slapy pokračovat v prohledávání řeky,“ sdělila policie kolem půl čtvrté odpoledne na Twitteru.

Pro CNN Prima NEWS také uvedla, že na Twitteru Policie ČR je chybně uvedena obec, ve skutečnosti se jedná o Soběšín a jemu nedaleký Masarykův kemp.

Tagy: Policie ČR řeka Kutná Hora pátrání Sázava Soběšín Petra Potočná

Další hlavní zprávy

Partie

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se tváří, jako by s holdingem Agrofert neměl nic společného, ale následně tam natáčí svá videa „Čau lidi“ a zve si tam vládní zaměstnance. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to řekl poslanec a 1. místopředseda hnutí STAN Jan Farský. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) Babiše hájí a tvrdí, že z budov holdingu Babiš nevysílá.

Bulánci se vrací. Kultovní česká hra za den posbírala dva miliony korun na vývoj
Flegr zuří: Konec skupiny MeSES si odskáčeme, jako když Babiš v srpnu zrušil roušky
Benešová vypouští drby. Bojí se o křesílko, pustil se do ministryně Pirát Michálek
reklama
reklama
Zeman: Omlouvám se za bombardování Jugoslávie. Prosím Srby o odpuštění, řekl Vučičovi

Miloš Zeman

Domácí zpravodajství

Pokračujeme dál, jen ne pod ministerstvem, hlásí MeSES. Připraví plán pro boj s epidemií
Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině
Další články
reklama
reklama