reklama

Chlapci se šli koupat do Sázavy a zmizeli. Policisté prosí o pomoc při pátrání

Na Kutnohorsku u Soběšína pátrali policisté ve čtvrtek v řece po dvou šestnáctiletých chlapcích. Odpoledne akci ukončili a zveřejnili fotky pohřešovaných mladíků, pokračovat budou v pátek.

reklama

V podvečer policie po chlapcích vyhlásila celostátní pátrání a zveřejnila jejich portréty. Leoš Vrubl měří 170 až 175 centimetrů, má blond vlasy a modré oči. Stanislav Samuel Moulis má delší hnědé vlasy a šedé oči, měří 165 až 170 centimetrů. Oba pocházejí z Kroměříže.

K tématu

Policisté začali mladíky hledat už v noci na čtvrtek. „Po půlnoci jsme přijali oznámení o pohřešování dvou šestnáctiletých mladíků, kteří byli v Masarykově kempu. Podle posledních informací se měli jít koupat do řeky Sázavy a od té doby po nich pátráme,“ uvedla pro CNN Prima NEWS policejní mluvčí Petra Potočná.

Na místo byl povolán také speciální policejní vrtulník a kriminalisté prohledávali řeku i její okolí. Do pátrání se zapojili i policisté z poříčních oddělení Slapy a Labe. Chlapce se ale nalézt nepodařilo, proto záchranáři akci ukončili.

„Chlapce se do současné chvíle nepodařilo nalézt. Zítra (v pátek) budou policisté z poříčního oddělení Slapy pokračovat v prohledávání řeky,“ sdělila policie kolem půl čtvrté odpoledne na Twitteru.

Pro CNN Prima NEWS také uvedla, že na Twitteru Policie ČR je chybně uvedena obec, ve skutečnosti se jedná o Soběšín a jemu nedaleký Masarykův kemp.

Tagy: Policie ČR řeka Kutná Hora pátrání Sázava Soběšín Petra Potočná

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama