reklama
CNN Prima News nelegální migranti

nelegální migranti

Výpis příspěvků ke štítku „nelegální migranti“

Trump se s prohrou smířit nehodlá. Poodhalil nástupce, Chicago přirovnal k Afghánistánu

15. července 2021 17:56

Bývalý americký prezident Donald Trump neustoupí. V interview pro Fox Nation kategoricky odmítl, že by poslední prezidentské klání prohrál. Volby označil za „zmanipulované“ a „zfalšované“. Exprezident také kritizoval migrační politiku svého následovníka, stejně jako bezpečnostní situaci v amerických městech. Současné Chicago neváhal přirovnat k Afghánistánu. Trump se rovněž plánuje zapojit do nadcházejících kongresových voleb. V nich se chce zaměřit na podporu lidí, kteří ponesou „jeho myšlenku“.

Rumunský řidič převážel za peníze šest migrantů. Policisté je chytili na Břeclavsku

15. března 2021 23:19

Na běžence z Afghánistánu a Bangladéše upozornil hlídku cizinecké policie na Břeclavsku přístroj detekující tlukot srdce. Šest uprchlíků se schovávalo v návěsu kamiónu Mercedesu. Policisté všechny nelegálně cestující muže zajistili. V cele skončil i čtyřiačtyřicetiletý rumunský řidič, který při výslechu přiznal, že za každého z nich měl přislíbeno 1500 eur.

Stovky migrantů dostaly zdarma vakcínu proti covidu. Většina z nich na ni neměla nárok

13. února 2021 17:18

Poblíž britského letiště Heathrow na okraji Londýna jsou zdarma ubytovány přibližně čtyři stovky nelegálních migrantů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Crowne Plaza. Většině z nich údajně byla aplikována vakcína proti covidu. Naopak lidé, kteří do země od pondělí přicestují, musí strávit desetidenní karanténu v tříhvězdičkovém hotelu, který si navíc musí platit. Informuje o tom web Daily Mail.

Kamion s uprchlíky, zadržený na dálnici D2, nebyl jediný. Další pokračoval do Německa

12. listopadu 2020 23:46

Případ 48 migrantů, které policisté a celníci před necelým týdnem našli v návěsu kamionu na dálnici D2 u Podivína, má pokračování. Policistům se totiž podařilo zjistit, že uprchlíky převážely hned dva kamiony. Na ten druhý si díky mezinárodní spolupráci počíhali němečtí policisté a řidiče i uprchlíky okamžitě zadrželi.

reklama