reklama
CNN Prima News ojetá auta

ojetá auta

Výpis příspěvků ke štítku „ojetá auta“

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

18. srpna 2021 14:32

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Auta ze zaplavené Evropy míří na český trh. Mohou být životu nebezpečná, varují odborníci

21. července 2021 13:26

Na český trh nejspíše zamíří tisíce aut, která pocházejí z německých, belgických či nizozemských regionů zasažených povodněmi. Informuje o tom tuzemská síť autobazarů AAA Auto, jež před koupí těchto vozů důrazně varuje. Auta, která zaplavila voda, jsou totiž náchylná k poruchám a mnohdy mohou být až životu nebezpečná.

Spolehlivými ojetinami jsou Audi, BMW, ale i Škoda. Od kterých raději ruce pryč?

5. května 2021 19:02

Německý automotoklub ADAC uveřejnil svůj každoroční index spolehlivosti ojetých vozů. Výsledné statistiky vzešly z počtu výjezdů jeho „žlutých andělů“ a z množství závad, které se u porouchaného auta vyskytly. Nejlépe se dařilo modelům značky Audi, BMW, ale i Škoda. Naopak velmi špatné výsledky zaznamenali korejští a francouzští výrobci.

reklama