reklama
CNN Prima News plavání

plavání

Výpis příspěvků ke štítku „plavání“

ON-LINE: Basketbalisté s Francouzi prohráli. Cesta za postupem se komplikuje

Plavkyně Barbora Seemanová vybojovala na kraulařské dvoustovce šesté místo a zároveň opět překonala český rekord. Skifařky Lenka Antošová s Lenkou Fleissnerovou skončily ve finále B čtvrté a celkově desáté, dvojskif ve složení Vraštil, Šimánek naopak postoupil do finále. O medaile ve čtyřhře zabojují tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková a ve dvouhře Markéta Vondroušová. Kvalifikaci zvládli vodní slalomáři Tereza Fišerová a Jiří Prskavec. Čeští basketbalisté odehráli druhý zápas na hrách, ve kterém podlehli Francii.

Třetí den olympiády: Stoprocentní český tenis a vítězství basketbalistů

Nedělní soutěže už znají své první vítěze. Vstup do turnaje slaví čeští basketbalisté výhrou nad Íránem, ač ne tak výrazným, jak se v první polovině zápasu zdálo. O fenomenální úspěchy se postaraly české tenistky, které své čtyři nedělní zápasy ve výhry a všechny v singlu i deblu postupují do dalšího kola. Jejich úspěch ve večerním duelu postupem do druhého kola podtrhl Tomáš Macháč. Kanoista Lukáš Rohan i kajakářka Kateřina Minařík Kudějová bez problémů postoupili do semifinále.

Češi na olympiádě: Seemanová kvůli hrám obětovala čas s rodinou, chce aspoň semifinále

Českou plavkyni Barboru Seemanovou čeká v jejích 21 letech již druhá olympiáda. Po brazilském Riu, kde byla v roce 2016 nejmladší členkou české výpravy, vyhlíží závody na letošních hrách v Tokiu. Její příprava na olympiádu šla na úkor času, který by jinak strávila s rodinou. Talentovaná plavkyně doufá, že se dostane aspoň do semifinále některé z disciplín, které ji čekají.

reklama