CNN Prima News podnikání

podnikání

Výpis příspěvků ke štítku „podnikání“

E-commerce: Zákaznicky oblíbený online nákupní košík

14. listopadu 2022 15:00

Podnikání v e-commerce je velmi dynamicky se rozvíjející byznysový segment. Chuť nabízet své zboží a služby digitální cestou mají kromě velkých podniků už i společnosti, které k tomuto prodejnímu nástroji doposud přistupovaly spíše konzervativně. Ať už firma patří do jedné či druhé skupiny, ve chvíli, kdy se jejímu e-shopu začne dařit, je dobré neztrácet čas a co nejdříve se poohlédnout po inovativních a funkčních řešeních, která mohou být klíčová pro další růst.

Pomohla rozbít krvavý byznys se štěňaty. Někteří se báli, stálo mě to hodně nervů, popsala

29. září 2022 21:49

Plzeňští policisté ukončili krvavý byznys se štěňaty. O případu překupníků psů už Krimi zprávy několikrát informovaly. Štěňata byla nemocná a řada jich do několika dní uhynula. Policisté nyní zveřejnili záběry ze zatýkání. Na starost ho měla zásahová jednotka. Štábu se navíc podařilo promluvit se ženou, která síť překupníků pomohla rozkrýt.

Miliardář Komárek dostal od Britů zelenou. Jeho Allwyn bude provozovat Národní loterii

20. září 2022 11:52

Společnost Allwyn Entertainment ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka se v Británii oficiálně stala provozovatelem prestižní Národní loterie. Rozhodla o tom v úterý britská Komise pro hazardní hry, která firmu Allwyn jako preferovaného uchazeče o licenci vybrala na jaře. Proti jejímu tehdejšímu rozhodnutí se však odvolala společnost Camelot, která loterii provazovala doposud.

Síkela má nůž na krku, připouštějí lidé z Fialova okolí. Udrží se v čele ministerstva?

13. září 2022 07:36

Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN) je v současnosti zřejmě nejohroženějším ministrem Fialovy vlády. Kritizuje ho nejen opozice, která to má takříkajíc v popisu práce, ale i někteří politici vládních stran. Podle informací CNN Prima NEWS z něj není nadšený ani Petr Fiala (ODS). Co zaznívá od lidí z premiérova okolí a udrží si Síkela svůj post?

Zjištění v kauze Dozimetr rozporují obhajobu Mlejnka. Chtěl dělat byznys, tvrdí novinář

25. srpna 2022 15:27

V důležitém dokumentu kauzy Dozimetr, na který se vláda odkazuje, byly zavádějící i nepravdivé informace, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS investigativní novinář Janek Kroupa. Šlo totiž o neověřená fakta. Kroupa ve svém článku na webu Seznam Zprávy odhaluje, že nový ředitel civilní rozvědky Petr Mlejnek chtěl s podezřelými „dělat byznys“.

Zelenskyj se postavil oligarchům. Občanství odebral i tomu, který mu pomohl stoupat

26. července 2022 22:15

Prezident Volodymyr Zelenskyj odebral občanství ukrajinskému oligarchovi Ihorovi Kolomojskému a dalším deseti vysoce postaveným Ukrajincům. Samotný Kolomojskyj je spojován se stamilionovými podvody včetně vytunelování Privat Bank, ze které zmizelo 5,5 miliardy dolarů. Současného prezidenta přitom dříve podporoval, a to od dob jeho herecké kariéry až po jeho politické začátky.