reklama

Rozený talent pro televizi. Moderátorky ShowTime doplní exotický Immanuel Adenubi

Oblíbený lifestylový pořad ShowTime na Primě a CNN Prima NEWS získá novou posilu. Tým moderátorů rozšíří energický mladík s exotickými kořeny Immanuel Adenubi. Známá tvář českých sociálních sítí se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech. V minulosti pak zazářil v soutěži Muž roku.

reklama

„Immanuel je rozený talent pro televizi. Vypadá skvěle a umí výborně komunikovat s kamerou. To je něco, co se mnozí profesionálové učí dlouhé roky. Jsem moc ráda, že Immanuela můžu přivítat v našem týmu a jsem si jistá, že jeho nakažlivý úsměv ocení i naši diváci,“ říká vedoucí společenské redakce CNN Prima NEWS Zuzana Brzáková.

Immanuel Adenubi se tak zařadí mezi moderátorské kolegyně Laďku Něrgešovou, Ivu Kubelkovou a Gabrielu Soukalovou. Legendární biatlonistka má těsně před porodem. Ačkoliv se chce po porodu brzy vrátit zpět do práce, novou posilu redakce ocení, stejně jako Immanuel tuto nečekanou nabídku.

„Moderovat v televizi je jedním z mých pomyslných životních snů. Nenapadlo by mě, že se mi splní tak brzy, a navíc v pořadu, na který se dívají stovky tisíc lidí každý den,“ říká nový moderátor Immanuel Adenubi, který za svůj exotický vzhled vděčí otci původem z Nigérie. Ačkoliv pro něj bude start v ShowTime televizní premiérou, s médii si tyká víc než dobře.

Především s těmi sociálními. Immanuel je totiž známý influencer, kterého na TikToku a Instagramu sledují dohromady stovky tisíc lidí. Vysekaná postava jako z katalogu, vychytané tréninky a hlavně úsměv, který dokáže během okamžiku zvednout náladu. To jsou zbraně, kterými si Immanuel dokázal získat mladé lidi.

„Na objektivy jsem sice zvyklý, ale hlavně na ty u mobilů. Televize je pro mě úplnou novinkou. Mám sice respekt, ale určitě se nebojím. Beru to jako výzvu a už se moc těším, až se divákům v ShowTime poprvé představím,“ vysvětluje Immanuel Adenubi.

Nová tvář společenského magazínu ShowTime , který nabízí hlavně pohled do zákulisí života slavných a zajímavé rozhovory, se na obraze poprvé představí ještě během léta.

Tagy:
moderátor sociální sítě pořady CNN Prima NEWS SHOWTIME CNN Prima NEWS diváci Prima tisková zpráva Immanuel Adenubi

Hlavní zprávy

Babiš se chlubí, že Čechům zlevnil data. Máme je druhé nejdražší v EU, reaguje opozice
Domácí

Babiš se chlubí, že Čechům zlevnil data. Máme je druhé nejdražší v EU, reaguje opozice

Češi mají druhá nejdražší mobilní data v Evropské unii, ta se proto znovu před volbami stávají zásadním politickým tématem. Premiér Andrej Babiš již mnohokrát řekl, že levnější data jsou pro jeho vládu prioritou, v minulosti kvůli nim například odvolal ministryni průmyslu a obchodu Martu Novákovou. Aktuálně se chlubí, že se skutečně dosáhlo nižších cen. Opozice však upozorňuje, že data nadále zůstávají nejen mezi nejdražšími v Evropě, ale také na celém světě.

Musk slaví obrovský úspěch. Kapsle s civilní posádkou bezpečně přistála na moři u Floridy

V Atlantském oceánu u pobřeží amerického státu Florida přistála po letu na oběžné dráze kolem Země čtyřčlenná civilní posádka lodi Crew Dragon společnosti Space X podnikatele Elona Muska. Jejich kapsle SpaceX se spustila do oceánu těsně před západem slunce v 1:08 SELČ nedaleko místa, kde jejich let o tři dny dříve začal. Informují o tom světové tiskové agentury. Je to první zcela amatérská posádka, která obletěla Zemi bez profesionálního astronauta.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

Do Tetína přijely tisíce věřících. Větší oslavu Ludmila neměla, řekl kardinál Duka

Národní pouť k výročí 1 100 let od smrti svaté Ludmily v Tetíně na Berounsku v sobotu pokračovala mší, kterou sloužil papežský legát Christoph Schönborn. Jde o jednu z hlavních částí programu. Přijelo několik tisíc věřících. Mše se konala na louce na kraji obce. Dopravu návštěvníků zajišťovala i kyvadlová autobusová doprava, přijeli také lidé z Moravy, někteří byli v krojích.

Věda je za otloukánka, kritizuje vládu ekonom. Podpora často roste pomaleji než inflace

Podpora vědy a výzkumu by měla být jednou ze zásadních priorit českého národního zájmu. Mluví o ní ekonomové a řada politických stran včetně vládního hnutí ANO ji zařazuje do svého programu. Premiér Andrej Babiš by chtěl do roku 2025, aby výdaje na vědu tvořily 2,5 % HDP. Skládání rozpočtů, které má hnutí ANO již sedmým rokem na starosti, v minulosti podpoře vědy ale příliš nepřálo – vědci si museli podle ekonoma Štěpána Křečka peníze od vlády tvrdě vybojovat.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Jurečka ze svého výroku o sňatcích homosexuálů couvá. U kolegů tvrdě narazil

Lidovecký předseda Marian Jurečka rozvířil mediální vody svým výrokem, že by si neuměl představit účast KDU-ČSL v nové vládě, pokud by kabinet odsouhlasil manželství pro všechny. Ostatní lídři koalice Spolu poukazují na to, že otázka manželství pro všechny musí zůstat na rozhodnutí jednotlivých poslanců, a zdůrazňují, že jsou letošní volby především o jiných tématech. Sám Jurečka ze svého výroku couvá.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama