reklama
CNN Prima News poslankyně

poslankyně

Výpis příspěvků ke štítku „poslankyně“

Valachová: Děti se do školy těší, maturanti jsou ve stresu a vysokoškoláci mají vztek

30. srpna 2021 12:54

Žáci a studenti se 1. září vracejí do škol, mnoho z nich ale neví, co je čeká. „Zatímco se menší děti na 1. září těší, u středoškoláků a nadcházejících maturantů je hodně stresu. Mnoho středoškoláků využívá psychologickou pomoc. Ozývají se také dost naštvaně vysokoškoláci, že se na ně zapomíná a doposud neví, jak bude jejich akademický rok vypadat,“ řekla poslankyně a bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) během pondělního vysílání CNN Prima NEWS.

Poslankyně Černochová: Babiš je slibotechna, kontroly mezi okresy jsou nesmysl

29. března 2021 13:14

Premiér Andrej Babiš (ANO) je slibotechna, protože zatím nedodržel slib, že vláda vrátí peníze, které jí poskytlo ministerstvo obrany. Navíc jeho komunikace s ministrem zdravotnictví Janem Blatným (za ANO) není ideální, měli by prezentovat stejná fakta. Pro CNN Prima NEWS to řekla poslankyně a předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová (ODS).

Pirátka Richterová: Babiš je ublížený, neumí se ovládat. Přišly mi nejsprostší nadávky

13. listopadu 2020 12:39

„Jste skutečně nechutná.“ Tato slova si ve čtvrtek vyslechla pirátská poslankyně Olga Richterová od premiéra Andreje Babiše (ANO) během interpelací kvůli otázce, jestli se postaví proti nápadu přestat zveřejňovat aktuální data o úmrtích s nemocí COVID-19. Richterová pro CNN Prima NEWS popsala, že jí následně začaly chodit nejsprostší nadávky. Babiš by se měl podle ní za svá slova omluvit.

reklama