CNN Prima News Prima nákupy

Prima nákupy

Výpis příspěvků ke štítku „Prima nákupy“

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

Pohlreich o změnách v restauracích: Pamatuju doby, kdy byl číšník král. Ceny se zvýší

Po covidové pandemii drtí restauratéry masivní zdražování surovin i energií. Pesimistické předpovědi se ale v gastronomii podle Zdeňka Pohlreicha opakují už padesát let. „Vždycky na konci roku se říká, že příští rok bude hůř. Vždycky se to nějak přežilo,“ vzpomíná televizní kuchařská legenda. Restauratéři se podle něj se zvyšováním cen vypořádají hlavně změnou v přístupu k surovinám a jejich zpracování. Dostupnost stravování v lepších restauracích se podle něj zároveň oproti dřívějšku podstatně zlepšila.

Soutěžte s Fashion Arenou Štěrboholy o zajímavé ceny

Fashion Arena slaví narozeniny a bude to Prima, doslova! Od pátku 14. až do neděle 16. října se chystáme na velkou narozeninovou oslavu plnou slev, módních přehlídek, tance, rozhovorů a autogramiád. A vy s námi můžete soutěžit o pět poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v Fashion Areně, které budeme losovat v pátek 14. 10. 2022. Letošní oslavy budou pod záštitou úspěšného rodinného seriálu TV Prima ZOO. Hlavními hrdinkami jsou v něm mladá dědička sklářského impéria Sidonie a chůva v rodině soudce, Viktorie. Pro svůj kousek dortu si tak do Fashion Arény přijde ústřední dvojice Eva Burešová a Michaela Pecháčková, dále chybět nebudou ani Robert Urban, Goran Maiello, Václav Noid Bárta, Lucie Polišenská, Jitka Sedláčková a další.