CNN Prima News riziko

riziko

Výpis příspěvků ke štítku „riziko“

Vlajka s Putinem v pytli zvýšila riziko útoku na českou vládu. Je to přes čáru, říká Šedivý

30. října 2022 18:16

Vyvěšení vlajky s mrtvým Vladimirem Putinem na budově ministerstva vnitra bylo podle bývalého náčelníka generálního štábu Armády ČR Jiřího Šedivého přehnané. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS řekl, že před cestou české vlády na Ukrajinu se tím jen zvýšilo riziko možného ruského útoku na představitele Fialova kabinetu.

Na svou práci už nikdy nadávat nebudete. Co by vás čekalo v nejnebezpečnějších povoláních?

16. září 2022 13:38

Na práci si čas od času postěžuje většina z nás. Někoho bolí za krkem ze sezení u počítače v kanceláři. Pracovníky ve výrobních fabrikách zase bolí záda, jak se shýbají nad pásem, stavební dělníci každý den padají únavou po náročné fyzické dřině. CNN Prima NEWS vám ale přináší několik příkladů prací, které patří mezi ty nejnebezpečnější na celém světě. A ti, kdo je vykonávají, za ně často dostanou jen pár korun.

Polsko mluví o válce s Ruskem. Může začít za tři roky, připravme se, hlásá ministerstvo

8. září 2022 11:36

Varšava před pár týdny oznámila masivní investice do armádního rozpočtu, které mají z polské armády udělat jednu z nejmocnějších sil v Evropě. Polské ministerstvo obrany teď otevřeně promluvilo o tom, proč se k modernizaci armády odhodlalo. Hlavním důvodem má být strach z Ruska, které by mohlo zemi napadnout už za tři roky.

Hrozí Česku nebezpečí? Záporožská elektrárna je modernější než Černobyl, uklidňuje expert

26. srpna 2022 09:16

Záporožskou jadernou elektrárnou ve čtvrtek zněly varovné sirény. Ruští okupanti ji kompletně odpojili od ukrajinské elektrické sítě. Jižní část Ukrajiny tak byla bez proudu. Večer se podařilo elektrárnu k síti opět připojit. Obavy z jaderné havárie jsou ale opět silnější. Podle jaderného fyzika Ondřeje Nováka však žádné bezprostřední nebezpečí pro Českou republiku nehrozí. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Chcete změnit práci? Učiňte tak hned, doporučují experti. Radí, před čím se mít na pozoru

21. srpna 2022 18:07

Situace na pracovním trhu může být v dnešní době nejistá. Pokud jsou zaměstnanci nespokojení, měli by ze své pozice odejít hned – může být totiž hůř. Firemní sociolog Vojtěch Bednář a personalista Tomáš Surka ve vysílání CNN Prima NEWS poradili, na co si při hledání nové práce dát pozor a kde najít jistou pozici se stabilním platem.