reklama
CNN Prima News rodičovství

rodičovství

Výpis příspěvků ke štítku „rodičovství“

Noční můra, syn Nikol Štíbrové přestal dýchat. Zachránil ho monitor dechu a pohotový otec

4. září 2021 23:07

Herečka a influencerka Nikol Štíbrová (provdaná Leitgeb) má za sebou velmi nepříjemnou zkušenost. Její syn Tobias se náhle začal dusit. Život malého chlapce zachránil monitor dechu, díky kterému mohli rodiče včas zakročit. Hrůzný zážitek sdílela se svými fanoušky, které tím chce upozornit na nebezpečí, jež na novorozence číhá.

Poslanci jednají o manželství homosexuálů. V Praze demonstrují odpůrci i příznivci

29. dubna 2021 07:22
Aktualizováno

Poslanci ve čtvrtek začali projednávat návrh zákona umožňujícího sňatky homosexuálních párů. Proti tomuto záměru se poblíž Sněmovny koná demonstrace sdružení Aliance pro rodinu. Podle něho hrozí legalizace „obchodu s dětmi“. Zákon naopak přišli podpořit zástupci hnutí leseb a gayů pod vedením organizace Jsme fér.

Kodyšová: Samoživitelky měly víc smůly než jiní. Klást jim to za vinu je zbabělé

4. září 2020 23:03

Výrok ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO), že „některé rodičovské páry žijí odděleně kvůli tomu, aby dosáhly na různé dávky“, pobouřil nejednu samoživitelku, nejednoho samoživitele i organizace, které jim pomáhají. „Na jednu stranu můžeme říct, že je to populismus před volbami, samoživitelky ale skutečně jsou stigmatizovaná skupina,“ reagovala na slova šéfky státní kasy v pořadu 360° Pavlíny Wolfové ředitelka neziskové Společnosti pro zdravé rodičovství APERIO Eliška Kodyšová.

Matka musela výrazně potlačit mateřské pudy, říká k případu mrtvého Tadeáše psycholog

9. června 2020 19:16

Každý z nás se může dopustit téměř jakéhokoliv chování, tvrdí klinický psycholog Radek Ptáček. Velmi často podle něj předpokládáme, že ty nejhorší věci dělají osoby, které mají narušenou osobnost nebo nějakou duševní poruchu. Stává se, že je naopak činí lidé, kteří jsou z formálního psychologického,či psychiatrického hlediska „normální“.

reklama