CNN Prima News rodičovství

rodičovství

Výpis příspěvků ke štítku „rodičovství“

Tofimu dala dcera košem. Puberta začíná řádit, holčička je asi po mně, přiznává herec

Herec, zpěvák a producent Sagvan Tofi nabídl své dceři Satine, zda by si chtěla zahrát v muzikálu Sladké mámení, který se brzy představí divákům v Brně. Satine však svého tatínka odmítla a místo hraní na jevištních prknech si raději vybrala tenis. Puberta se už podle Tofiho začíná projevovat. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS také prozradil, že musel k účinkování v muzikálu přemlouvat i Marka Vašuta a Andreu Kalousovou.

Mateřství bez filtrů a příkras. Zato s péčí a radostí. To je pořad Mámy sobě

Velmi důkladná zkouška odolnosti. Tak by se ve stručnosti dalo charakterizovat mateřství. Pro každou z nás má jinou podobu. Nicméně i mámy, prověřené tak náročným procesem, jako je těhotenství zakončené porodem, jsou pořád jenom lidi. A tak ve vší radosti a odhodlání mají v přijímání nové role své pevné místo obvykle i nejistota a taky trochu strach. Je fajn si to přiznat. Ale ještě víc PRIMA je vědět, že je nás spousta a že si umíme vzájemně pomoct. I proto je tu nový pořad Mámy sobě.

Chytré technologie nemá smysl dětem zakazovat, říká odborník. Seznamte je s nimi

S blížícími se vánočními svátky v případě mnohých rodičů zas a znovu vyvstává otázka – koupit, či nekoupit dítěti mobilní telefon, případně počítač apod.? Život v digitálním světě je dnes pro děti přirozený, vyrůstají v něm prakticky od narození. My dospělí je ovšem máme tendenci před ním spíš chránit a vzhledem k nástrahám, které na nezkušené uživatele v online světě číhají, držet je od něj co nejdál. Je to ale řešení, když sami vymoženosti moderní techniky používáme dnes a denně a děti to vidí?

Alžběta se přizpůsobí jakékoliv době. Jako matka ale není žádná výhra, tvrdí expertka

Královna Alžběta II. ztělesňuje to, co je v Británii chápáno jako tradiční, ustálené, historické. Kdyby nebyla ochotna se přizpůsobit aktuální době, nemohla by tak dlouho vládnout. Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS to uvedl bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt. Podle šéfredaktorky Expres.cz Barbory Koukalové však není žádnou výhrou, pokud je Alžběta vaší matkou.