reklama
CNN Prima News rozestupy

rozestupy

Výpis příspěvků ke štítku „rozestupy“

Romské oslavy: Otřesný hluk a žádné roušky. Je to horor, stěžují si obyvatelé Prešova

22. září 2021 06:50

Coviv necovid, v Prešově to podle obyvatelů žije. V tamním podniku se konají takzvané bašavely – romské oslavy. Kromě hluku, na který si sousedé stěžují, je trápí ještě zásadnější věc. Účastníci party nedodržují žádná protikoronavirová opatření. O rouškách ani rozestupech nemůže být ani řeč, a to přesto, že na Slovensku nakažených každým dnem přibývá.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

18. září 2021 21:32

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

Do obchodu bez respirátoru. Odborníci řekli, kdy a pro koho přestanou platit opatření

15. května 2021 05:05

Američané, kteří dostali dvě dávky vakcíny proti koronaviru, už nemusí nosit roušky ani dodržovat rozestupy, rozhodlo ve čtvrtek Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Půjde Česko ve šlépějích USA? Odborníci jsou pro. Epidemiolog Petr Smejkal z Mezioborové skupiny pro epidemické situace (MeSES), která radí ministerstvu zdravotnictví, CNN Prima NEWS řekl, kdy by se takové výhody mohly zavést.

Nemusí nosit roušky ani dodržovat rozestupy. Skončila pandemie pro očkované Američany?

14. května 2021 10:59

Plně očkovaní Američané už nemusí nosit roušky ve vnitřních ani venkovních prostorech a ani dodržovat rozestupy. Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ve čtvrtek náhle změnilo své pokyny. Podle některých odborníků je to krok správným směrem, ale upozorňují na to, že lidé na veřejnosti těžko rozeznají, kdo je očkovaný a kdo ne.

reklama