reklama

Ruský „Pepek“ si nechal olejem nafouknout svaly, teď se bojí smrti. Hloupost, přiznává

Rus Kirill Terešin chtěl vynikat mezi kulturisty, ale nezvolil pro to cestu tvrdé dřiny ve fitness centru. Do svých svalů na pažích si nechal vpravit šest litrů oleje, což způsobilo zcela nepřirozený vzhled, ale zároveň ohrožení života. Samozvaný „Pepek“ si nakonec v průběhu času uvědomil, že udělal chybu, a absolvuje mnoho operací, které mají vymazat riziko smrti.

reklama

25letý Terešin docílil toho, co chtěl. Měl obrovské svaly, ovšem brzy zjistil, že biceps a triceps plný oleje mu sice zajistí pozornost, po které možná toužil, ale už ne zdravý život. Přes 300 000 sledujících na Instagramu dokládají, že falešná muskulatura veřejnost upoutala. Teď všichni „followeři“ vidí, jak se Terešin snaží vrátit do normálu.

Jednu z operací už měl podstoupit dříve, ovšem koronavirová pandemie zákrok odsunula, což může být komplikace. Čím déle bude mít olejem „přifouknuté“ svaly, tím hůře pro jeho tělo. „Toxická látka v těle může z dlouhodobého hlediska komplikovat funkčnost ledvin a vést ke smrti,“ podotkl pro web East2West News Dimitri Mělnik, ruský chirurg.

Už dříve během roku si nechal Terešin lékaři odstranit své masivní tricepsy, i tak je ale stále obvod jeho paží 60 centimetrů, tedy výrazně nadprůměrný. Uměle vytvořené centimetry musí ještě více zredukovat, nic jiného mu nezbývá. „Riziko komplikací (při operaci) je v tomto případě velmi vysoké, ale nic nedělat pacientovi také nepomůže,“ uvedl Mělnik.

„Brzy mě čeká velmi komplikovaná, těžká třetí operace. Nevím, jak to skončí,“ řekl sám Terešin k operaci, při které budou velmi náchylné k poškození nervy. „Když mi bylo 20, kvůli vlastní hlouposti jsem si nafouknul ruce. Nemyslel jsem na důsledky,“ přiznal nerozvážnost muž, který se zkoušel prosadit i jako MMA zápasník.

V roce 2019 se svými monstrózními svaly vstoupil do oktagonu, ale jeho pokus skončil velkým nezdarem. Po třech minutách prohrál s o 20 let starším soupeřem.

Terešin zdaleka není jedinou osobou, která se rozhodla vypomoct si olejem zvaným synthol. Účinek je čistě optický – svaly, do kterých se dostane synthol, žádným způsobem nezesilují. Člověk jen vypadá, že je velký, ale nemá sílu odpovídající velikosti jeho svalů. Experti varují před tím, že použití syntholu může vést k amputacím.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jsi můj štít a meč. Ovčáček se pustil do Senátu i koalic, Zemana spojuje s Churchillem

Aktualizováno

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček se na Twitteru ohradil proti kritice, která se na Hrad snesla kvůli návštěvě šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) u Miloše Zemana. Podle něj je v „médiích a mezi politiky takový řev“ kvůli tomu, že se začala hroutit „pracně budovaná lež o nemohoucím panu prezidentovi“. Ovčáček zpochybnil i slova šéfa Senátu Miloše Vystrčila (ODS) o tom, že případná aktivace článku 66 Ústavy by byla k ochraně prezidenta jakožto instituce i osoby.

Jednání lidí v Zemanově okolí působí jako boj o čas, myslí si senátor Oberfalzer

Senátor Jiří Oberfalzer (ODS) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS řekl, že jednání lidí v okolí prezidenta Miloše Zemana působí jako boj o čas. „Čtvrteční vystoupení jeho manželky mi přišlo lidské a uvěřitelné. Hlavní sdělení bylo, aby byl Zeman v klidu a mohl se uzdravit. Lze si ho ale vysvětlit i tak, že kancelář prezidenta chtěla podtrhnout blokaci informací,“ konstatoval.

Sledujte nedělní Partii: Kdy vznikne nová vláda? Dorazí Havlíček, Vondra i Fiala z SPD

Kdy budeme mít novou vládu? Nejen to bude téma nedělní Partie. Hosty budou Karel Havlíček z Hnutí ANO, Alexandr Vondra z ODS, Radim Fiala z SPD a Martin Jiránek z Pirátské strany, jeden z kandidátů na obsazení funkce ministra průmyslu a obchodu. Jakou roli sehraje zdraví prezidenta republiky? Ve druhé části diskuse se zeptáme současného a bývalého předsedy Senátu Miloše Vystrčila a Milana Štěcha. Sledujte od 11 hodin na CNN Prima NEWS.

Den před koncem lákala Bohemia Energy zákazníky. O peníze nepřijdete, vzkazuje lidem

Skupina Bohemia Energy se ohradila proti zprávám o svém krachu. Všem svým závazkům prý dostojí a lidé o své peníze nepřijdou, vzkazuje společnost veřejnosti. „Ke krachu ani insolvenci v žádném případě nedochází,“ uvedla tisková mluvčí energetické skupiny Hana Novotná. Na přechodu odběratelů k dodavateli poslední instance to podle Energetického regulačního úřadu nic nemění.

Útočník pobodal v kostele britského poslance. Politik v nemocnici zraněním podlehl

Aktualizováno

Britský konzervativní poslanec David Amess zemřel poté, co jej v pátek pobodal útočník. Policie předpokládaného pachatele činu zadržela, pětadvacetiletý muž je podezřelý z vraždy. Útok se stal krátce po poledni místního času (14:05 SELČ) v kostele v Leigh-on-Sea 60 kilometrů na východ od Londýna při setkání s voliči v Amessově volebním obvodu. Vyšetřování vraždy britského poslance Amesse prozatím vede protiteroristická jednotka, zatím však nedošla k závěru, že se jednalo o teroristický čin.

reklama

Domácí zpravodajství

Preventivní testy na covid od prosince nebude hradit stát. Mění se i podmínky karantény

Aktualizováno

Preventivní testy na COVID-19 by se mohly přestat hradit z veřejného zdravotního pojištění od 1. prosince, bude to navrhovat ministerstvo zdravotnictví, řekla v pátek novinářům hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Testy zůstanou zdarma pro děti do 12 let. Podle ministra Adama Vojtěcha (za ANO) budou i další výjimky, například pro lidi, kteří už mají první dávku očkování. Ministerstvo rovněž navrhne, aby karanténu pro lidi po kontaktu s nakaženým koronavirem bylo možné po sedmi dnech ukončit negativním testem.

reklama