reklama
CNN Prima News šéfredaktor

šéfredaktor

Výpis příspěvků ke štítku „šéfredaktor“

Balšínek: Babiš je natolik paranoidní, že nesvěří svůj osud do rukou někoho jiného

20. srpna 2021 21:47

Premiér Andrej Babiš (ANO) je natolik paranoidní, že nesvěří svůj osud do rukou někoho jiného, myslí si šéfredaktor Týdeníku Echo Dalibor Balšínek. S takovým názorem souhlasí i Václav Dolejší, komentátor Seznam Zpráv. Nepřijde mu pravděpodobné, že by Babiš předal svou pozici svým možným náhradníkům, protože nikomu nedůvěřuje, doplnil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Šéfredaktora gay magazínu zmlátili v centru Prahy. S přítelem se vedli za ruku

30. května 2021 09:06

Několik mladých Čechů v pátek večer napadlo skupinu gayů, mezi nimi i šéfredaktora gay magazínu Lui Jakuba Starého. Agresoři zaútočili i na jeho přítele a další přátele. Důvodem bylo podle Starého, že se s přítelem drželi za ruce. Během rvačky mu vyrazili zub a způsobili pohmožděniny na hlavě. Na sociální síti Instagram o tom informoval prostřednictvím profilu magazínu. Vyzval také k zastavení homofobního chování.

Klicperová: Je to pandemie strachu. Tak moc se bojíme smrti, že přestáváme žít

4. března 2021 11:47

Lenku Klicperovou charakterizuje hlasitý smích, a to i v situacích, kdy jde o život. Jako válečná reportérka natočila v Kongu dokument o znásilňovaných ženách, navštívila také Afghánistán či Somálsko. „Svoboda pro mě vždy představovala největší hodnotu a teď o ni přicházím. Celou pandemii koronaviru nesu velice těžce, je to nejhorší období v mém životě,“ řekla v pořadu Nový den.

Z významného ruského deníku odchází pět zástupců šéfredaktora

17. června 2020 11:26

Všech pět zástupců šéfredaktora jednoho z nejvýznamnějších ruských ekonomických listů Vedomosti podalo výpověď na protest proti jmenování Andreje Šmarova šéfredaktorem deníku, informovaly tiskové agentury i sám deník. Se Šmarovem, kterého nyní nový vlastník potvrdil ve funkci, vedla redakce v uplynulých měsících tvrdý spor kvůli cenzurním zásahům, které sám Šmarov podle novinářů redakci vysvětloval jako pokyny z Kremlu.

reklama