Sledujte Partii s Václavem Klausem. Diskutují i Vildumetzová, Jakob, Ferjenčík a Netolický

Co přináší vládní balíček? Pozvání do druhé části Partie Terezie Tománkové přijali bývalý prezident Václav Klaus, Jana Mračková Vildumetzová (ANO), Jan Jakob (TOP 09), Mikuláš Ferjenčík (Piráti) a Martin Netolický (ČSSD). Sledujte Partii v neděli 21. května od 11:00 na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Škrty, vyšší daně, osekané dotace i změny v DPH. Vláda představila konsolidační balíček a důchodovou reformu, kritikou na ně nešetří jak opozice, tak část expertů a veřejnosti. Kdo chystané změny zaplatí a jak ovlivní Green Deal? Nejen to v nedělní Partii řešili ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) a bývalý šéf stejného resortu Richard Brabec (ANO).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: V EU nejsme ten, kdo sedí v koutě. U Green Dealu jsme vyjednali maximum možného, říká Fiala

Následuje velká politická diskuze. Dočká se česká společnost změn ve vládním konsolidačním balíčku, nebo kabinet Petra Fialy (ODS) odborům a opozici neustoupí? A co balíček přinese? Pozvání do druhé hodiny pořadu přijali:

  • bývalý prezident Václav Klaus
  • poslankyně Jana Mračková Vildumetzová (ANO)
  • poslanec Jan Jakob (TOP 09)
  • hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD)
  • bývalý poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti)

Sledujte nedělní Partii Terezie Tománkové 21. května od 11:00 na Primě a CNN Prima NEWS.

(Klíčovou bitvu argumentů mezi premiérem Petrem Fialou z ODS a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem si nenechte ujít 4. června od 11 hodin.)

Tagy: