reklama

Sledujte ZÁZNAM 360° s Flegrem a Šmuclerem: Kdo má na svědomí tisíce mrtvých?

Česko hlásí téměř 30 tisíc úmrtí s covidem. Kdo může za tisíce mrtvých? Jakých největších chyb se vláda dopustila a co naopak zafungovalo? Téma pro dnešní 360° Pavlíny Wolfové a její hosty, kterými budou prezident České stomatologické komory Roman Šmucler a evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr. Začínáme ve 20:15 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

reklama

Jeden je autorem depresivních predikcí, druhý je obviňován z toho, že epidemii soustavně zlehčuje. Několikrát se veřejně nepohodli. Biolog Jaroslav Flegr předpovídá nový lockdown, šéf zubařů Roman Šmucler vzkazuje, že je k smíchu. Oba dostanou slovo.

Prezident Zeman je připraven odvolat ministra Arengbergera. Důvod –⁠ nevysvětlené majetkové nesrovnalosti. Jedna věc je připravený prezident, druhá váhající premiér. Jsou nesrovnalosti Petr Arenbergera vůbec vysvětlitelné? Odpoví Tomio Okamura z SPD a lidovec Jan Bartošek.

K tématu

Další hlavní zprávy

NATO

Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku

Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku

Do České republiky v neděli vjela přes hraniční přechod u Břeclavi krátce před 21:30 první vozidla amerického vojenského konvoje, který se vrací ze cvičení NATO v Maďarsku na svoji základnu v Německu. Kvůli plynulosti dopravy je konvoj opět rozdělen na menší části, které po českých silnicích pojedou asi s hodinovými rozestupy. Další skupiny konvoje přijedou v pondělí a v úterý večer. Celkem se přes Česko přesune asi 600 vojáků s více než 200 vozidly.

Politika

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

Spory mezi Piráty a premiérem Andrejem Babišem (ANO) jsou stále častější. Tentokrát se Babiš pustil do poslance Mikuláše Ferjenčíka a jeho názoru na polyamorii, tedy vztah více lidí. Český premiér považuje tento způsob života za nemorální. Ferjenčík Babišova slova okomentoval tím, že stát by se neměl motat lidem do života. Následně si z něj vystřelil na sociálních sítích.

Izrael má po dvanácti letech nového premiéra. V Bennettově vládě je osm stran
Eriksen chvíli nežil, prozradil lékař. Spojení s vakcínou proti covidu je hoax
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Babiš označil senátora Wagenknechta za psychopata. Musí se omluvit, rozhodl soud
Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová
Další články
reklama
reklama