Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Jaké následky má nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí?

Demonstrace na Staroměstském náměstí

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Policisté na nedělní demonstraci v Praze zadrželi celkem 144 protestujících. Z toho 14 už obvinili z trestných činů výtržnictví a násilí proti úřední osobě. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Policisté na nedělní demonstraci v Praze zadrželi celkem 144 protestujících. Z toho 14 už obvinili z trestných činů výtržnictví a násilí proti úřední osobě. Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček požaduje ty nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Tyto částky mohou sahat až do milionů. Více informací v dnešních Hlavních zprávách. Začínají v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové od 20:15

44 zadržených, 14 podezřelých z trestného činu a 25 zraněných. Taková je bilance po nedělní demonstraci, která se zvrhla v násilnosti mezi hooligans a policií. Veřejnost i vláda volá po tvrdých trestech pro útočníky. Dojde na ně? Nejen o tom dnešních 360° Pavlíny Wolfové.

Zprávy od 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

KB Interview od 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: