CNN Prima News šťastné konce

šťastné konce

Výpis příspěvků ke štítku „šťastné konce“

Šťastné konce: Každý si zaslouží dostat šanci a být milován

14. srpna 2019 16:00

Osmiletý kříženec bull plemene, kterého majitelé chtěli nechat utratit kvůli údajné agresivitě, navíc trpící nadváhou – to je balíček, který psovi prakticky zaručí, že si v útulku pobude. Pokud ne do konce života, pak mnohem déle, než jiní psi. S touhle výbavou přišel do útulku i Bady. A i když to vypadlo spíše na konec jeho příběhu, všechno nakonec dopadlo úplně jinak.

Šťastné konce: Když náhody mění životy lidí i zvířat

9. srpna 2019 00:00

„Zvířata mluví očima často rozumněji, než člověk ústy,“ měl prohlásit francouzský romanopisec a dramatik Ludovic Halévy. Dívali jste se v poslední době zvířeti do očí? Co jste viděli? Zvíře nejen, že dokáže očima mluvit, ale dokáže si také snadno podmanit lidské srdce. To se stalo Katce, když k ní jednoho dne přišlo malé, usoplené kotě.

Šťastné konce: Z ukrajinského pekla do českého ráje

30. července 2019 00:00

Ukrajina je mezi lidmi pracujícími ve zvířecích organizacích známá svým vztahem ke zvířatům. Bohužel ne zrovna v pozitivním smyslu slova. Lidé tam mají příliš mnoho starostí s vlastním přežitím, než aby se starali o nemocná a opuštěná zvířata. Až na několik organizací tam nemají příliš velké zastání. Mnoho z nich poznalo, co je to lidská krutost. Mezi nimi i Julia.

Šťastné konce: Cesty malých bojovníků k velkým srdcím

23. července 2019 00:00

„Krutost ke zvířatům, ba již jen lhostejnost k jejich utrpení, je podle mého názoru jedním z nejtěžších hříchů lidského rodu a základem lidské zkaženosti.“ Tato slova měl pronést francouzský spisovatel  Romain Rolland. Možná mluvil o milionech příběhů, které se dnes a denně odehrávají na celém světě. Příběhů, kdy lidská krutost vítězí. Všichni nějaké známe. Ty, které vám přinášíme my, však mají kromě lidské krutosti ještě jedno společné – šťastný konec.