CNN Prima News Taťána G. Brzobohatá

Taťána G. Brzobohatá

Výpis příspěvků ke štítku „Taťána G. Brzobohatá“

Našla novou lásku? Z Finska se Brzobohatá po krachu manželství nevrátila sama

2. února 2022 20:46

Krach manželství s Ondřejem odletěla modelka Taťána Gregor Brzobohatá řešit k severnímu polárnímu kruhu do Finska. Na radu terapeuta zažívala věci, které nikdy nedělala, a fanoušky na sociálních sítích nechala do svých aktivit nahlédnout. Otázky ovšem přišly po jejím návratu zpět do Česka – přiletěla za doprovodu muže, který má být nikým i kamarádem.

Manželství Brzobohatých na pokraji krachu? Kuchařová už promluvila o další svatbě

20. prosince 2021 21:07

Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho krásná Taťána tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. V poslední době se ovšem šíří spekulace o tom, zda nestojí jejich manželství na pokraji rozvodu. Na akce dochází každý zvlášť a několik měsíců už ani nesdílí společné fotografie na sociálních sítích. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Taťána G. Brzobohatá: Než absolvovat karanténu, raději zemřeme, říkají nám senioři

1. října 2020 17:13

Samota a izolace. To jsou problémy, které podle Taťány Gregor Brzobohaté trápí seniory během koronavirové krize. Podle zakladatelky Nadace Krása pomoci, která pomáhá starším lidem, je nesmysl uzavírat pečovatelské domy a zakazovat seniorům chodit ven a znemožnit jim vidět se s rodinou. Brzobohatá to řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS u příležitosti Mezinárodního dne seniorů.