VIDEO: Řidič na Teplicku naboural do stromu, na místě zemřel

ŘIDIČ NA TEPLICKU NABOURAL DO STROMU, NA MÍSTĚ ZEMŘEL

Tragická dopravní nehoda se odehrála dnes ráno u Proboštova na Teplicku. Řidič středního věku tady před pravotočivou zatáčkou zřejmě nezvládl řízení a ve vysoké rychlosti naboural se svým autem do stromu. Na místo vyrazil záchranářský vrtulník, řidiče údajně oživoval i jeden z projíždějících řidičů. I přes snahu přivolaných záchranářů a všech přítomných svým zraněním podlehl.

„Řidič osobního vozidla, který jel z Přítkova směrem na Proboštov, vjel z dosud nezjištěné příčiny mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Při nehodě utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl,“ potvrdil mluvčí krajských policistů Daniel Vítek. Příčiny nehody zjišťují dopravní policisté.

Nebezpečný úsek, kde dnes ráno lidský život vyhasnul, patří mezi místa častých dopravních nehod. V minulých letech se jich tady stalo hned několik. Řidiče povolená 90kilometrová rychlost a klesání svádí k rychlé a riskantní jízdě.

Štěstí měl dnes naopak řidič v nedalekých Novosedlicích na Teplicku. I on tam naboural s autem do stromu. Odnesly to ale jen plechy, on sám vyvázl bez zranění.

Kristián Šujan

Tagy: