reklama
CNN Prima News alkoholismus

alkoholismus

Výpis příspěvků ke štítku „alkoholismus“

Ženy pijí tajně. Doma si klidně dají i dvě flašky, říká abstinující alkoholička

24. června 2021 15:28

Téměř čtyři roky se abstinující alkoholička Michaela Duffková pití nedotkla. O svých zkušenostech s léčbou a abstinencí píše blog, na jehož základě vydala již dvě knihy: Zápisník alkoholičky a Zápisník abstinentky. Za první dílo obdržela ocenění Magnesia Litera, letos v květnu pak otevřela vlastní centrum pro léčbu Alkos. „Pití u žen je specifické, pijí skrytě, to byl i můj případ,“ uvedla v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

V Česku je normální pít, abstinenti si musejí hledat výmluvy, říká bývalá alkoholička

30. března 2021 23:38

Je maminkou dvou dětí a jednou z nejvýraznějších autorek na českém trhu. Její blog Zápisník alkoholičky jí vynesl cenu Magnesia Litera. Na knižní podobu navazuje dílem Zápisník abstinentky, který ukazuje, jak obtížné je nepít v zemi, kde je alkohol společenskou normou. I z toho důvodu dokončuje přípravy léčebného a komunitního centra ALKOS. Hostem pořadu Nový den na CNN Prima NEWS byla Michaela Duffková.

Ind prohrál sázku, přátelům nabídl znásilnění manželky. Odmítla, tak ji polil kyselinou

20. prosince 2020 21:06

Šestatřicetiletý Ind závislý na hazardních hrách prohrál se svými přáteli sázku. Jelikož neměl peníze, rozhodl se jim revanšovat v podobě možnosti znásilňovat jeho ženu po dobu jednoho měsíce, kdykoli si přátelé usmyslí. Žena tak byla zneužita od října hned několikrát, uvedla místní policie. Po několika hrůzných incidentech se však zoufalá žena bránila a podobné praktiky vyřizování účtů odmítla. Rozzuřený muž na ni tedy údajně vylil kyselinu. Okamžitě byl zatčen a obviněn ze sexuálních zločinů a domácího násilí.

reklama