Sněmovní volby by v březnu vyhrálo podle modelu agentury Kantar pro ČT hnutí ANO s 29,5 procenta. V případě, že by kandidovala koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL), skončila by na druhém místě s 27,5 procenta hlasů, a proti únoru si tak s ANO prohodila místo. Ve stranických preferencích by byla druhá ODS, kterou by volilo 20 procent lidí. Následovali by Piráti a SPD. Kolem pětiprocentní hranice nutné pro vstup do Sněmovny by skončily STAN a ČSSD. Proti únorovému modelu si pohoršily vládní strany s výjimkou Pirátů.
Předpokládaný zisk koalice Spolu je proti předchozímu modelu o 3,5 procentního bodu nižší a opoziční ANO si pohoršilo o bod. Třetí místo v modelu s koalicemi by obsadili Piráti s 10,5 procenta a čtvrté hnutí SPD by dostalo osm procent hlasů. Hnutí STAN by mělo 5,5 procenta hlasů a sociální demokraté pět procent. Zda by se tyto strany dostaly do dolní komory, není jisté, protože statistická chyba průzkumu je v rozmezí od 1,1 do 3,5 procentního bodu v obou směrech.
ČTĚTE VÍCE: Když ztratíme nervy z voleb, nemáme vládnout, řekl Blažek. Jste sobě opozicí, vmetl mu Vondráček
V modelu, který zahrnuje jen jednotlivé strany a hnutí, by za ANO a ODS skončili Piráti s 11 procenty a SPD s osmi procenty. STAN a ČSSD by i v tomto případě měly kolem pěti procent hlasů. TOP 09 a KDU-ČSL by se do dolní komory nedostaly, model jim přisoudil čtyři, respektive tři procenta hlasů, což je v obou případech o bod méně než v únoru. O 1,5 bodu si pohoršila také ODS a STAN a o půl bodu SPD. Naproti tomu Piráti si polepšili o dva procentní body, výsledek ANO se v tomto případě meziměsíčně nezměnil.
Podle modelu by se voleb do Sněmovny, pokud by se konaly v době průzkumu, tedy od 20. března do 6. dubna, zúčastnilo stejně jako v únoru 61,5 procenta občanů.