reklama
CNN Prima News bary a restaurace

bary a restaurace

Výpis příspěvků ke štítku „bary a restaurace“

Zavřené restaurace od 22 hodin, zrušené vánoční trhy. Vojtěch navrhne zásadní zpřísnění

25. listopadu 2021 10:58

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) by měl vládě na odpoledním jednání navrhnout zpřísnění protiepidemických opatření. Řešit budou ministři vyhlášení nouzového stavu, omezení hromadných akcí a také uzavření restaurací a barů v nočních hodinách. Informaci Seznam Zpráv potvrdil redakci CNN Prima NEWS zdroj z vlády.

Hygienička: Pokuty při kontrolách nebyly velké. Naším cílem není nachytat provozovatele

4. listopadu 2021 23:59

Dodržování protikoronavirových opatření v tomto týdnu kontrolovali hygienici s policisty po celém Česku. Podle Zdeňky Schumové z pražské hygienické stanice proběhly čtvrteční kontroly bez komplikací. Ve většině případů lidé mimořádná opatření dodržovali. V Praze se jednalo pouze o jednotky případů, kdy došlo k jejich porušení a na místě byla uložena bloková pokuta. „Tyto pokuty však nebyly velké,“ uvedla v pořadu 360⁰ na CNN Prima NEWS Shumová.

Restaurace zaplaví hygiena a policie. Kvůli novým opatřením plánují stovky kontrol

1. listopadu 2021 05:03

V souvislosti s novými opatřeními proti šíření nemoci COVID-19 vyrazí do restaurací a hospod tento týden rozsáhlé kontroly hygieny a policie. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová potvrdila, že v každém okrese bude v terénu jedna až dvě kontrolní skupiny. Od pondělí bude muset obsluha restaurací kontrolovat své zákazníky, zda jsou očkovaní nebo mají negativní test na covid.

reklama