reklama

Sisinka i Tom odjeli do nového domova. Evík se z něho naopak vrátila zpět do azylu

Všechny tři kočičky měly nový odmov. Evík se z něho vrátila
Foto:

V azylu Kočka v srdci čekaly na nový domov hned tři kočičky. Všechny tři také odjely do nových domovů, jak jsme vás o víkendu informovali. Bohužel ale Evík se z něho vrátila, původní kočičí obyvatelka si s ní nesedla. I takové věci se stávají. Pojďme jí pomoci najít ten správný domov.

reklama

Sisinka: Edit

Sisinka odjela 24.5.2020 do nového domova. S novými majiteli a starším kočičím kamarádem bude bydlet v domku v obci Otín u Jindřichova Hradce.

Kočičku přijali od nálezkyně Jany z Haklových Dvorů. Sisinka se zde náhle objevila nakonci března, patrně ji tam někdo vysadil. Paní Jana ji chodila pravidelně krmit a snažila se jí najít alespoň dočasný domov. Kočička se zpočátku bála, ale časem získala důvěru a nechala se od ní i pohladit. Jelikož se zatím nepodařilo domov najít, přijali ji do depozita Kočka v srdci. Sisinka je velmi mazlivá a přítulná kočička. Je naprosto čistotná. Zatím je 1x odčervená. Je vhodná především do bytu. Kastrovaná.

Tom: Edit

Tomík odjel do nového domova. Bydlet bude s kočičkou Rozárkou ve Zlivi. A nově se jmenuje Oskar.

Tom je černý kluk s jantarovýma očima, narodil se v březnu 2019. Toma přijali jako tuláčka z Českých Budějovic, tam ho krmila jedna hodná teta a jelikož mu z okolí hrozilo nebezpečí, byl přijat do depozita. Nekonfliktní, čistotný, přítulný a vděčný. Je to mazel. Je vhodný spíše jako kočičí jedináček, nanejvýš jako kamarád k jedné kočičce s možností vstupu na zahrádku, „zavřený" není zcela šťastný. Je kastrovaný.

Evík: hledá domov

Evík odjela do nového domova jako první, už 26.4.2020. Už jsme se všichni radovali. Jenže v Jindřichově Hradci na ni čekala starší parťačka, kterou její přítomnost dost naštvala a dávala to silně najevo. Domácí kočička (dvanáctiletá britka) její přítomnost bohužel nedala, přestala jíst, dokonce se párkrát počurala na škrabadlo. Paní z toho byla opravdu nešťastná. Evičce návrat do azylu nijak neublížil, hned se zabydlela jako by tam byla odjakživa. Evička tak hledá nový domov znovu!

Nachází se v Kočka v srdci, z.s.: 605 788 750

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

reklama
Ceny zboží v Česku rostou skoro nejrychleji v Evropské unii. Pomohlo by euro?
Cynická Evropo, probuď se, volají kvůli uprchlíkům premiéři Kalábrie a Sicílie
Landa: Lidé se bojí říkat svůj názor. Potřebujeme debatu o svobodě, kterou nám krájí
reklama
reklama
Češi si dovezli koronavirus ze šesti zemí. Nejvíce ze Slovenska

Koronavirus

Domácí zpravodajství

V pondělí v Česku přibylo 64 případů nákazy. Podobně jako o víkendu
Bez roušek to v budoucnu nepůjde, myslí si epidemiolog Maďar
Domácí násilí a jeho řešení není prioritou naší společnosti, říká advokátka Hrdá
Na Novojičínsku hygienici nařídili plošné testování celkem 1 500 lidí, začne v úterý
Další články
reklama
reklama