reklama

Drzý zloděj se dvakrát vloupal do stejné trafiky. Odnesl si zboží za 200 tisíc

Neznámý zloděj se během dvou týdnů dvakrát vloupal do stejné trafiky v Brně. Pokaždé přitom musel překonat několik dveří. Postupně si odnesl zboží za téměř 200 tisíc korun a teď po něm kvůli tomu pátrají jihomoravští policisté.

reklama

Pokaždé si pro svoji loupežnou výpravu vybral brzké ranní hodiny a vždy byl úspěšný. Kamery natočily maskovaného muže už ve chvíli, kdy se nejprve snažil dostat do obchodního centra. Na záběrech je jasně vidět, že pachatel si bez problémů otevřel dveře a dostal se dovnitř. Druhé, skleněné dveře u trafiky následně rozbil kladívkem.

„V té trafice se zaměřoval především na cigarety, různé předplatní kupony, jízdenky. Domníváme se, že jde o jednoho pachatele, který si chodí do trafiky jako do samoobsluhy,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

V prvním případě přitom zloděje vyrušil alarm, jinak by způsobil ještě větší škodu. „Stihl si vzít jenom pár kartonů, nešel ani do pokladny, to už fakt nestihl,“ popsala prodavačka v trafice.

Policisté po pachateli zatím marně pátrají a teď proto žádají veřejnost o pomoc. „I když k vloupání došlo v nočních, respektive brzkých ranních hodinách, mohl muže někdo potkat, vidět, jak táhne těžkou tašku s kradeným zbožím,“ doplnil Chaloupka.

Pokud máte k těmto srpnovým vloupáním do trafiky v nákupním centru v Brně-Bohunicích jakékoliv informace nebo poznatky, nenechávejte si je pro sebe a volejte linku 158. Využít můžete i naši krimilinku 603 299 700.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Americká armáda projede Českem. Přesun tří konvojů bude trvat několik dní

Americká armáda projede Českem. Přesun tří konvojů bude trvat několik dní

Přes Česko přejedou od 22. do 26. května tři konvoje amerických vojáků směřujících z Německa na mezinárodní cvičení severoatlantické aliance (NATO) v Maďarsku. Bude v nich 600 vojáků a 190 kusů techniky. Přesuny po dálnicích jsou naplánovány na večer a brzké ráno, aby neomezovaly běžný provoz. Po stejné trase se jednotky USA budou vracet v půlce června, informoval ve středu v tiskové zprávě Generální štáb Armády ČR. Američtí vojáci se na alianční cvičení NATO Defender Europe přesunují přes Česko pravidelně od roku 2015. Výjimkou byl loňský rok, kdy se cvičení nekonalo.

Rodinná oslava jako ohnisko zmutovaného viru. Na Opavsku skončilo 25 lidí v karanténě
Za průjezd Prahou si zaplatíme. Vedení města odkleplo plán na zavedení mýta
Počty nakažených rapidně klesají. V úterý bylo o 740 případů méně než před týdnem
Fotka kosí rodinky zvítězila v Czech Nature Photo. Vznikla na toaletě, říká autor
Žena šla na potrat, přesto se jí narodilo živé dítě. Bylo to mučení, popisuje
Ambice Entropiqu prudce rostou. Esport tým angažoval Rusy, chce se rvát o 40 milionů
reklama
reklama
Kde udělali soudruzi z Hradu chybu? Sociální sítě zaplavily vtipy na kelímkovou pietu

Sociální sítě

Domácí zpravodajství

Chronický únavový syndrom vzal Šimonovi veškerou energii. Léčba neexistuje
Zahrádky bez wifi zůstanou. Zabrání to šíření viru, vzkazuje ministerstvo
Hřib o změně stavebního zákona: Vláda vymýšlí experiment, který nemá obdoby
Další články
reklama
reklama