reklama
CNN Prima News Lenka Klicperová

Lenka Klicperová

Výpis příspěvků ke štítku „Lenka Klicperová“

Klicperová: Je to pandemie strachu. Tak moc se bojíme smrti, že přestáváme žít

4. března 2021 11:47

Lenku Klicperovou charakterizuje hlasitý smích, a to i v situacích, kdy jde o život. Jako válečná reportérka natočila v Kongu dokument o znásilňovaných ženách, navštívila také Afghánistán či Somálsko. „Svoboda pro mě vždy představovala největší hodnotu a teď o ni přicházím. Celou pandemii koronaviru nesu velice těžce, je to nejhorší období v mém životě,“ řekla v pořadu Nový den.

Civilisté spí ve sklepích, padají bomby. Válečná reportérka promluvila o Náhorním Karabachu

14. října 2020 22:24

Konflikt v Náhorním Karabachu mezi Arménií a Ázerbájdžánem se nanovo rozhořel již koncem září. Za tu dobu padli vojáci na obou stranách, ale zároveň i tamní civilisté. Aktuálně v oblasti platí příměří, ale města jsou přitom nadále ostřelována. Dojde k dalším ztrátám na životech? A kdo za konfliktem stojí? Hosty pořadu 360 byli válečná reportérka Lenka Klicperová a politolog Tomáš Šmíd.

Lenka Klicperová o turecko-řecké hranici: Migranti jsou zoufalí, začínají chápat, že naletěli a nikdo je v Evropě nechce

8. března 2020 12:13

Od konce minulého týdne, kdy Ankara v reakci na situaci v syrské provincii Idlib reagovala prohlášením, že nebude bránit uprchlíkům v přechodu do Evropy, se začaly na hranicích - především s Řeckem - shromažďovat tisíce uprchlíků pokoušejících se hranici překročit. Vznikla krizová situace, ve které turecká strana uprchlíkům navíc pomáhá hranici narušovat a brání jim v návratu do Turecka. Známá novinářka, dříve šéfredaktorka časopisu Lidé a země a nyní spolupracovnice TV Prima Lenka Klicperová, v rozhovoru pro naši redakci situaci na turecko-řecké hranici komentuje.

reklama