maso

Výpis příspěvků ke štítku „maso“

Moderní trénink je jeden. Ten, který nepoužívá sílu a nátlak jako tréninkovou pomůcku

Správná komunikace je klíčem k úspěšnému vztahu nejen mezi lidmi, ale také ve vztahu psa s člověkem. Porozumět si i beze slov může být zpočátku těžké, ale věřte, že pochopit psí řeč a naladit se na stejnou vlnu není nic nereálného. Díky moderním metodám výchovy a správnému nastavení odměn můžete se svým psím parťákem prožívat plnohodnotné chvíle. Pojďte společně s trenérem psů Tomášem Nushartem a Pedigree zjistit, jak správně využívat pamlsky k odměňování, a prožijte spokojený život naplněný vzájemným pochopením.

Opilý muž ohrožoval rodiče sekáčkem na maso. Strážníkům vyhrožoval, že je vykuchá

Dvě dramatické a mimořádně psychicky náročné akce museli řešit strážníci v Brně. Nejdříve zasahovali v bytě, kam je přivolali vyděšení rodiče, ty měl nožem a sekáčkem na maso ohrožovat jejich vlastní syn, popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Další hlídka se pokoušela rozmluvit sebevraždu muži, který stál na mostě a hrozil, že skočí.

Těžký život nejobchodovanějšího savce světa. Čím jsou luskouni tak výjimeční?

Příbuzní jsou šelmám, vypadají spíš jako šišky a pochodovali po světě už s dinosaury. Jejich odchov na farmách i v zoologických zahradách je nesmírně náročný. Pytláci a pašeráci vydělávají na jejich šupinách i mase. Reálný přínos pro farmacii ani výrobce drog nemají, stále jsou to ale nejobchodovanější savci na černém trhu. Řeč je o luskounech.

Prošlá paštika a zkažené párky. Kontroloři prověřili trhovce. Upozornili, na co si dát pozor

Státní veterinární správa se v současných horkých dnech více zaměřuje na prodejce potravin na trzích. Kontroluje hlavně to, zda se dodržují všechny předpisy týkající se prodeje hlavně masa, uzenin nebo mléčných výrobků. Podle inspektora Rastislava Lagína se namátkové prověřování týká hlavně teploty, hygieny prodeje, dosledovatelnosti či dodržování doby použitelnosti produktů. Ne vždy se to však obejde bez zjištění pochybení ze strany prodejců. Letos již provedli 180 kontrol, které odhalily i zásadní porušení.