reklama

Nechám se očkovat, abych vám byl zase nablízku. Ke Svěrákovi se přidal Nohavica

Jen co na mě přijde řada, nechám se očkovat proti koronaviru, potvrdil hudebník Jaromír Nohavica. Oblíbený ostravský písničkář se tak prohlášením připojil například k herci Zdeňku Svěrákovi nebo herečce Jiřině Bohdalové, kteří také ujistili fanoušky, že si nechají vakcínu proti covidu aplikovat.

reklama

Nohavica ve videu, které přidal na Youtube, popřál svým příznivcům všechno nejlepší do nového roku 2021. Ten uplynulý zhodnotil jako špatný a náročný.

„Viděl jsem skutečná trápení a mnoho lidí získalo můj velký obdiv. Pár zase ztratilo, ale to tak v životě bývá,“ řekl Nohavica, který se těší, až bude moci opět zahrát a zazpívat před svým publikem. „Jen co na mě přijde řada, nechám se proti koronaviru očkovat, abych vám mohl být nablízku, co nejblíž,“ vysvětloval.

Nohavica není jedinou veřejně známou osobností, která v poslední době přiznala, že se nechá proti koronaviru očkovat. Například principál Divadla Járy Cimrmana, herec, dramatik a textař Zdeněk Svěrák potvrdil, že se nechá „bodnout“ velice rád, protože to považuje za správné.

Také herečka Jiřina Bohdalová již oznámila záměr nechat se očkovat. Ta se dokonce má stát tváří kampaně pro vakcinaci. Spolupracovat bude s ministerstvem zdravotnictví a měla by cílit zejména na přesvědčování seniorů.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

„Čeští agrobaroni nedokáží vyrábět tak efektivně jako zahraniční konkurence, a proto požadují kvóty na potraviny,“ soudí prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza, který diskutoval v pořadu 360° Pavlíny Wolfové s poslancem Radimem Fialou (SPD). Ten předložil pozměňovací návrh o povinných kvótách na české potraviny Sněmovně a ta ho i přes výhrady opozice schválila. Návrh tak putuje do Senátu.

reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Praha má problém: Soud zrušil kolaudaci velké části tunelu Blanka
Mladík strčil kolegovi fixu do konečníku a mlátil ho přes penis. Odpyká si pět let
Další články
reklama
reklama